Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cili/cila është shoqja/shoku më i ngushtë në këtë faqe?

@Soul Dmth As1,dmth qe kjo teme eshte e pjesshme pasi nuk perfshihen te gjithe,dmth edhe qe pak shoke te ngushte kemi ne jete e jo me te kemi ne forum.
por dhe ketu mund te kemi miq te mire qe na do zemra te flasim me to paster pa mashtrime egenjeshtra.dhe psejan virtual mua me kan hy ne zemer .gjithsesi respektoj mendimin tend
 
Nuk shoqerohet me dokedo ?????
pse ti do kush do je? haram te qofte dashuria ime netet e gjata pa gjume we rrinim ne chat e talln8m dynjan haram te qofte qe sme mesove te bej fllode ????
 
pse ti do kush do je? haram te qofte dashuria ime netet e gjata pa gjume we rrinim ne chat e talln8m dynjan haram te qofte qe sme mesove te bej fllode ????
Ça thua?! Ku pive ti kshu? ?????
 
Kujt i plasi! ?????
Po une ç'kusur kam se pini ju e beheni marroqe..????
 
????????????
Ne kena pi ti qeke dehur me duket oooo krushko ec ec na shoqero te vej tamom
 
Krushko ahahahahahha pse vetem ti ke me vu eeeeeee .
Te na vej darka me pije tamom mer pa pa pa sa me keqkupton ti mua
 
@Soul a e marim peng ne kte? Si thu ti japim nji mesim ta maj men
??????
 
@Frank je i sigurt lal se une ta them me plot bindje qe jam kafsh
??????
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.