• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cili do te kishte qene emri juaj tjeter?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Frank

I/e Regjistruar
Mesazhe
3,940
Aqif, imagjonoj kur zemrat virtuale me therrasin me embelsi: zemer, shpirt, o Qifja im ti.🤪🤪🤪
 

Iva

I/e Regjistruar
Mesazhe
9,550
Mua me pelqen emri im,sdo doja ta nderroja kurre,por kur kam lindur ,mamasi sime ju dha nje mendim ne spital qe te quesha Shpetime 😂🙈🤦‍♀️.
 
Top