Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cili eshte filozofi juaj i preferuar ?

NOUR

-Smile Now~Cry Later-
Kontributor
Regjistruar më
Dec 19, 2018
Mesazhe
11,275
Pëlqime
8,632
Pikë
113
Per mua eshte jetA😎
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Lokja

Le t'dal ku t'dal se nuk bohet ma zi
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 28, 2020
Mesazhe
807
Pëlqime
1,254
Pikë
93
Location
moon
babi..gjyshi...nj i moshuar qe rrudhat e vuajtieve rendojn sa vete jeta...kta qe e kthejne dhimbjen ne force pa njoft as platon as aristotelin😒
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top