Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cili është heroi im?

Sigurisht prinderit e mi! Une nk i ndaj dot i dua qe te dy ne menyrat e tyre!
Ata kane plotesuar pjesen e 'puzzles' me te rendesishme te jetes time!
E jane gjithmone aty kur une kam nevoje per ta! Te vetmit qe duan qe ti te jesh me i mire se ata!
Flm Zotit qe i kemi te forte e te shendetshem!
 
Gjyshi im, kur isha e vogel rrija shume pas tij.
Me tregonte histori qe me beheshin mesim per jeten.
Nuk e di se cfare do jepja te me puthte tek koka e te me thoshte te kam baba cuce te mire?❣️
Mu kujtua fjala bërzafe. Mos u boj berzafe me thoshte se isha si cun harram.
Eh, gjyshi im, fryma e shpirtit tim?????
 
Babi im!
Ai eshte nje person qe mua me njeh ne nje shikim!
Dhe kemi gjithmone ndjesi per nj tj, kur jam keq i dal ne enderr dhe anasjellta!
Eshte MUZA ime!
Vdes tia degjoj aromen te qafa.. dhe sa her e percjell kujdesem ta mbaj shume gjate nocken te qafa e tij sps me merr malli shumee per te!
 
Nana jeme osht heroina ime..e cila sakrifikoj qdo gje dhe na mundesoj shkollimin e 5 femijve.. ku secili jemi me profesione dhe pun te rregullt fal saj..
 
Edhe pse ka shum vite qe nuk jeton , por ai mbetet Heroi im Babai im !
 
Babi im ce me dha kulture dhe edukate, dhe pse isha pak kohe me te sepse ma vran barbaret Serb ?

Nena ime me rriti me mundi dhe sakrifice,

Vllai im i madhi me 16 vjet u be ikone ule UÇK-s i cili beri operacionet me te fuqishme ndaj četnikeve Serb Grupi Shigjeta operoi ne me zonen e Pashtrikut

Vellai im i 2-ti, adriatiku i cili feston te henen dtl me 14 shkurt, me largoi nga njerzt te cilet me rrethonin per interes.

Vellai i vogel nuk me lejoi te vdisja e pse kishte 8 vite kur un u plagosa morra 4 plumba nga četniket Serb ai me terhoqi duke me ngrehur mbi 3 km dhe ja ku jam sot i fuqishem si shkemb!

Me falni per ndjesine!
 
Ka qene babai im ....por dhe vellai im eshte heroi im tani
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.