• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Cili eshte mesazhi i fundit ne tel,email ,e madje madje e ktu ne Forum :P:P

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,888
Location
Struge
Kam turp te tregoj. :p
 

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,759
Location
127.0.0.1
Email.. qe mvijn cdo 3 minuta :p
[OS Alert] ⚠ Excessive Number of Failed Login Attempts from XXX.XXX.XXX.XXX (Netherlands:NL)
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,295
Subjekti juaj me NUIS L5******* eshte faturuar nga Interdistrubutions services me fature Nr,23564576785


msg ne tel sa me erdh :)
 

Moonlight

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,548
Nuk ke ardh sot ne pune?
Pyetje retorike.....si me qene tu dal prej halje , e me te pyt - ne hale ishe? Jo mo cne, dola i xhiro nga pazari :p
Pergjigje hic!
 
Top