Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cili eshte mesazhi i fundit ne tel,email ,e madje madje e ktu ne Forum :P:P

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,927
Pëlqime
5,969
Pikë
113
Location
Struge
Kam turp te tregoj. :p
 

mogli

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 24, 2017
Mesazhe
4,582
Pëlqime
5,460
Pikë
113
Jo jo
Ngele ne gjume
 

Moonlight

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Feb 12, 2018
Mesazhe
2,308
Pëlqime
2,155
Pikë
113
Biseda mes mikeshash per takimin e rradhes ,rreth gotes se veres...
 

molecule

Died last night.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,174
Pëlqime
11,983
Pikë
113
Location
127.0.0.1
Website
shoqeria.net
Email.. qe mvijn cdo 3 minuta :p
[OS Alert] ⚠ Excessive Number of Failed Login Attempts from XXX.XXX.XXX.XXX (Netherlands:NL)
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,305
Pëlqime
7,657
Pikë
113
Subjekti juaj me NUIS L5******* eshte faturuar nga Interdistrubutions services me fature Nr,23564576785


msg ne tel sa me erdh :)
 

Moonlight

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Feb 12, 2018
Mesazhe
2,308
Pëlqime
2,155
Pikë
113
Nuk ke ardh sot ne pune?
Pyetje retorike.....si me qene tu dal prej halje , e me te pyt - ne hale ishe? Jo mo cne, dola i xhiro nga pazari :p
Pergjigje hic!
 
Reactions: Iva
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top