• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cili eshte mesazhi i fundit ne tel,email ,e madje madje e ktu ne Forum :P:P

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,030
Location
Tiranë
I kam blloku sms këtu:p
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,030
Location
Tiranë
Ok ne forum,po ne tel dhe email i ke blloku apo sdon te tregosh ti shtrige😝😝😝?
Në email veç burimet njerëzore
Në tel futbollistat:p
 
Reactions: Iva
Top