• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cili eshte mesazhi i fundit ne tel,email ,e madje madje e ktu ne Forum :P:P

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,879
Location
127.0.0.1
Mos i fute ne pune bossat me hap shellin :D
Po tjap dhe nje vrejtje tjeter meqe ke qef me akuzu me ps’llik, dhe me detyru tjeret tflasin keq
Edhe 1 tjeter pas ksaj kalon automatikisht ban :)
 

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,879
Location
127.0.0.1

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,879
Location
127.0.0.1
Ok .jo oer
Ok .por nese me mbushet mendja do te shaj vec ty keshtu ne mes te forumit.ty ste vjen keq nga une.????
Mshaj sa her te te doj zemra ty. Nuk merzitem me ty un :)
 

Juno

www.forum.netedy.com
Staff member
ADMIN
Mesazhe
7,226
Mosha
35
Location
Space
Sms ne cel: Ok
 

MrCool

LimitedEdition
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
2,959
Location
Struge
Humbe fare!
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
463
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
Dear delegate,Thank you for registering for the Leadership & Management and Teacher Development Special Interest Groups joint Pre-Conference Event. This event is nearly fully booked now and in order to confirm your place you need to make payment as soon as possible.If you would no longer like to attend the event, please let me know and I will remove it from your booking to make room for someone else.If you do want to attend, please make payment by Monday 19th March to secure your place. If I do not hear from you before this date, and do not receive payment in this time, I will remove the Pre-Conference Event from your booking to make room for someone else. You can make payment in one of the following ways:...
 

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,094
Sounds good vlla bej ndonje ze .... mbase ben ndonje plan dhe ai
 

Moonlight

I/e Regjistruar
Mesazhe
2,322
Dear delegate,Thank you for registering for the Leadership & Management and Teacher Development Special Interest Groups joint Pre-Conference Event. This event is nearly fully booked now and in order to confirm your place you need to make payment as soon as possible.If you would no longer like to attend the event, please let me know and I will remove it from your booking to make room for someone else.If you do want to attend, please make payment by Monday 19th March to secure your place. If I do not hear from you before this date, and do not receive payment in this time, I will remove the Pre-Conference Event from your booking to make room for someone else. You can make payment in one of the following ways:...


Allan Lloyds???
 

Moonlight

I/e Regjistruar
Mesazhe
2,322
Parid po me zhgenjen i dashur....te kam thene , me duaj aq sa zemra te te kendoj, jo te te komandoj :p
Aferdita eshte jotja dhe kjo nuk ha diskutim lol

Mesazhi i fundit - tdu o kafshe!!! :p
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
463
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
Dear .................,

Please find attached your certificate for the eTwinning Event Progettazione, osservazione, documentazione, nell’esperienza educativa dei Nidi e delle Scuole dell’Infanzia del Comune di Reggio Emilia.

Congratulations,
The eTwinning Team
 
Top