Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cili eshte mesazhi i fundit ne tel,email ,e madje madje e ktu ne Forum :P:P

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Marsi

nuk jam perfekt por jam origjinal
PRINCESS
Regjistruar më
Jan 27, 2018
Mesazhe
5,065
Pëlqime
6,296
Pikë
113
ha ha nje JO me tre o :D:D
 

molecule

{true ? false}
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,072
Pëlqime
11,680
Pikë
113
Location
127.0.0.1
Website
shoqeria.net
Mos i fute ne pune bossat me hap shellin :D
Po tjap dhe nje vrejtje tjeter meqe ke qef me akuzu me ps’llik, dhe me detyru tjeret tflasin keq
Edhe 1 tjeter pas ksaj kalon automatikisht ban :)
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.Ever
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 2, 2017
Mesazhe
2,686
Pëlqime
6,935
Pikë
113
Po tjap dhe nje vrejtje tjeter meqe ke qef me akuzu me ps’llik, dhe me detyru tjeret tflasin keq
Edhe 1 tjeter pas ksaj kalon automatikisht ban :)
Nuk shaj njeri seriozisht une.thjesht bej shaka.
 

molecule

{true ? false}
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,072
Pëlqime
11,680
Pikë
113
Location
127.0.0.1
Website
shoqeria.net

molecule

{true ? false}
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,072
Pëlqime
11,680
Pikë
113
Location
127.0.0.1
Website
shoqeria.net
Ok .jo oer
Ok .por nese me mbushet mendja do te shaj vec ty keshtu ne mes te forumit.ty ste vjen keq nga une.????
Mshaj sa her te te doj zemra ty. Nuk merzitem me ty un :)
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,195
Pëlqime
16,186
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Sms ne cel: Ok
 

Tiku

girl's lover ...
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 16, 2018
Mesazhe
1,101
Pëlqime
629
Pikë
113
Location
Kurkund Land
Do na e japesh ate dreken apo ta shenojme si te ngrene... :p
 

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,927
Pëlqime
5,968
Pikë
113
Location
Struge
Humbe fare!
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 31, 2017
Mesazhe
509
Pëlqime
2,576
Pikë
93
Mosha
33
Location
Shifna N'kujtime
Dear delegate,Thank you for registering for the Leadership & Management and Teacher Development Special Interest Groups joint Pre-Conference Event. This event is nearly fully booked now and in order to confirm your place you need to make payment as soon as possible.If you would no longer like to attend the event, please let me know and I will remove it from your booking to make room for someone else.If you do want to attend, please make payment by Monday 19th March to secure your place. If I do not hear from you before this date, and do not receive payment in this time, I will remove the Pre-Conference Event from your booking to make room for someone else. You can make payment in one of the following ways:...
 

titan

12345678987654321
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 30, 2018
Mesazhe
4,081
Pëlqime
3,787
Pikë
113
Sounds good vlla bej ndonje ze .... mbase ben ndonje plan dhe ai
 

Moonlight

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Feb 12, 2018
Mesazhe
2,308
Pëlqime
2,154
Pikë
113
Dear delegate,Thank you for registering for the Leadership & Management and Teacher Development Special Interest Groups joint Pre-Conference Event. This event is nearly fully booked now and in order to confirm your place you need to make payment as soon as possible.If you would no longer like to attend the event, please let me know and I will remove it from your booking to make room for someone else.If you do want to attend, please make payment by Monday 19th March to secure your place. If I do not hear from you before this date, and do not receive payment in this time, I will remove the Pre-Conference Event from your booking to make room for someone else. You can make payment in one of the following ways:...


Allan Lloyds???
 

Moonlight

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Feb 12, 2018
Mesazhe
2,308
Pëlqime
2,154
Pikë
113
Parid po me zhgenjen i dashur....te kam thene , me duaj aq sa zemra te te kendoj, jo te te komandoj :p
Aferdita eshte jotja dhe kjo nuk ha diskutim lol

Mesazhi i fundit - tdu o kafshe!!! :p
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 31, 2017
Mesazhe
509
Pëlqime
2,576
Pikë
93
Mosha
33
Location
Shifna N'kujtime
Dear .................,

Please find attached your certificate for the eTwinning Event Progettazione, osservazione, documentazione, nell’esperienza educativa dei Nidi e delle Scuole dell’Infanzia del Comune di Reggio Emilia.

Congratulations,
The eTwinning Team
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top