Cili eshte mesazhi i fundit ne tel,email ,e madje madje e ktu ne Forum :P:P

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,342
Ne tel:

Gezuar ditelindjen zemra ime.. sado qe sjemi me bashke.. gabimet e mia dikur... jemi jetu ke jemi sot

Dhe shume vite te lumtura vinjol
Do te te dua deri ne perjetesi....

S ........
 

Milanisti

Larguar ✌👋
ANETAR ✓
Mesazhe
1,907
Ne tel:

Gezuar ditelindjen zemra ime.. sado qe sjemi me bashke.. gabimet e mia dikur... jemi jetu ke jemi sot

Dhe shume vite te lumtura vinjol
Do te te dua deri ne perjetesi....

S ........
Duaj ty e rri me tjetrin...deri ne perjetesi do te doje😜😜
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,342
Duaj ty e rri me tjetrin...deri ne perjetesi do te doje😜😜
O plak ke ca dite qe po me ......... ne komente kush je ti a ban mecdite ???
 
Top