Cili eshte mesazhi i fundit ne tel,email ,e madje madje e ktu ne Forum :P:P

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,085
Parid po me zhgenjen i dashur....te kam thene , me duaj aq sa zemra te te kendoj, jo te te komandoj :p
Aferdita eshte jotja dhe kjo nuk ha diskutim lol

Mesazhi i fundit - tdu o kafshe!!! :p
Moj clidhje ka zemra ime me tradhetit e tua. Pupu si e perdredh muhabetin kjo. Lol

Aferdita ime vec per ty rreh kjo zemra ime. Lol

Mesazhi i fundit...duke ardhur. Lol
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,085
Do jem si bufi i nates qe as rrahjet e krahev nuk degjohen.

Mos e kyc deren. Lol
 

Frank

I/e Regjistruar
Mesazhe
3,939
Nje shok me shkruan: Kshu kshu lali (mendonte se ishte tu shkrujt me te dashuren)
Lali syve qe te pellcasin more vesh, mora thuaj! :D
ahahahaahahahahahaaaaaaaaaaaa
 
Top