• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cili eshte mesazhi i fundit ne tel,email ,e madje madje e ktu ne Forum :P:P

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,094
Parid po me zhgenjen i dashur....te kam thene , me duaj aq sa zemra te te kendoj, jo te te komandoj :p
Aferdita eshte jotja dhe kjo nuk ha diskutim lol

Mesazhi i fundit - tdu o kafshe!!! :p
Moj clidhje ka zemra ime me tradhetit e tua. Pupu si e perdredh muhabetin kjo. Lol

Aferdita ime vec per ty rreh kjo zemra ime. Lol

Mesazhi i fundit...duke ardhur. Lol
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,094
Do jem si bufi i nates qe as rrahjet e krahev nuk degjohen.

Mos e kyc deren. Lol
 

Dibrani

Smile, today is a beautiful day
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,474
Location
Tiranë
Mos harro të marrësh Euro-t me vete se do ikim për në X vend nesër :D
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,046
Location
Tiranë
o buxa bukul
 

Frank

I/e Regjistruar
Mesazhe
3,942
Nje shok me shkruan: Kshu kshu lali (mendonte se ishte tu shkrujt me te dashuren)
Lali syve qe te pellcasin more vesh, mora thuaj! :D
ahahahaahahahahahaaaaaaaaaaaa
 
Top