Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cili është personi i parë ku drejtoheni nëse keni nevojë për para?

@kastratit ? ai nuk thot dot skam kto tjeret jan gjith rjepsa ?
 
Preferoj te ha me pak , te vishem me te thjeshta (jo te shtrenjta) e mos ti lyp askujt asnje qindarke .
Qofte larg po te me bie ndonje fatkeqsi neper spitale e di qe me vijne vellezerit ne ndihme sa ta marrin vesh ?
 
Ishte zon i her me qazon loooot , ky thote ja futa shpull qazo thot i erdha ke lokali i bona presjon ????
Qazo me gamor i shkoi e ?

Edhe mu mqiti pistoleten me gogla

Ke lokali UJKUT ke fusha avjacionit, m tha hec shif i gjo n bagazh, ishte me shokun e vet 18 vjec me e klasin e babit t ktij kupto ti...
Po mos e prek m tha... hap bagazhin ai shoku, pistoleta ke goma rrezerv, e ngulur ndisk,
I kishin ra goglat, weee i thash, prit... ?
Nje tja qit nga shala veje ketu i thash e boj 1 foto ta kesh. Mkapte nga krahet si e ka ai, a qen a qen ... e gyp birren me gjith tap nga emocionet.
 
Xhepave të mi...
Lë gjithmonë mënjanë kursime .
 
Xhepave të mi...
Lë gjithmonë mënjanë kursime .
Si shumica e cdo femre qe slem xhepa pa i fut disa lek,sa qe njeher nje xhup me nje shum lekshe mami ma ka dergu ne charity pa dijenin time?? as sja kam then se merzitet pastaj ?
 
Familjareve te mi
 
Si shumica e cdo femre qe slem xhepa pa i fut disa lek,sa qe njeher nje xhup me nje shum lekshe mami ma ka dergu ne charity pa dijenin time?? as sja kam then se merzitet pastaj ?
Unë kam një veti që lë lek në çdo xhup apo pallto
Se ke idenë sa më ndihmojnë kur mbetem keq?
 
Nei njoni qe ka lek po sna dha e zont kolerja ?
 
Shyqyt zotit mcef edhe une lek te tangat nga kursimet e mia ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.