Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cili është talenti juaj?

U

Universal

Guest
Anetare jeni te lire te diskutoni me zemer te hapur per talentet dhe aftesite tuaja. Mendoni se keni ndonje talent te lindur? Nese po, cili eshte talenti dhe a ka ndikuar ne cilesine e jetes suaj? Ne cilat fusha do te donit te ishit te zote? Cilat mendoni se jane mjeshterite qe cdo njeri duhet te pervetesoje ne jete? Mendoni se dhuntite tuaja jane te dobishme?
 
E nis une mqse jam edhe hapesi i temes.

Kur isha i vogel kam qene teper gazmor ne demostrimin e personazheve si Sali Berisha e merja pjese dhe ne disa evente.
Sikurse adhuroj dhe shume sportin dhe aty kam pas talent po mundesite kane qene jo te mira per mua te vazhdoja..
 
Talenti im eshte te shkruarit
Qe ne femijeri kam shkruar grimca te vogla...i kam te mbledhura neper fleta, telefona,blloqe shenimesh...poezite, dedikimet etj

Puna qe bej me ka plotesuar se shumti dhe shpesh here ia bej vetes pytjen po te mos isha ketu ku jam kush do isha?? Cdo beja?? A jam e afte per dicka tjeter??

Deshira ime eshte ti botoj keto qe kam

Ps poete e ardhshme!
 
Talent nuk e di por do thoja qe jam i zoti ne veprimet matematikore , llogaritar perfekt :p
 
Nuk kam asnjë hiç :(
Bahhh , sa keq që nuk krenohem dot tani këtu... : /
 
Nuk eshte se kam ndonje talent...vetem di tè shkruaj me veten☺
 
Te gjith talenta jeni por te pazbuluar....kshu qe pergatituni ... Per zbulime
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.