Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cili është talenti juaj?

Ruaj balancen e mendimit se e ke forcen e ligjit ne forum :p
Kam info te sigurte i lokal me 3 veta mrena ? po pin kafe vlla ome ca thojn spiunat e karantines se kane dale si gjela deti tani bin nsë ?
 
Puntor jam skam nai telent te vecante per not po tkisha hec mos dilja nga rruga dios do kisha kalu majkell felpsin
 
Kam info te sigurte i lokal me 3 veta mrena ? po pin kafe vlla ome ca thojn spiunat e karantines se kane dale si gjela deti tani bin nsë ?
Denonco pra ?
Se te kap ligji, behesh bashkepunetor me krimin po heshte ?
Shif po del ndonje qe ti hedh plerat pas ores 6 pasdite ta rrasim mren :p
 
Denonco pra ?
Se te kap ligji, behesh bashkepunetor me krimin po heshte ?
Shif po del ndonje qe ti hedh plerat pas ores 6 pasdite ta rrasim mren :p
Per mos kallzim krimi e ha me keq shqipni se ai qe bon krimin e bo nga halli po ti pse strego ???
 
?‍♂️?‍♂️
Vetem por.. qe nuk shes ??
All pastaj
Sa mi jep 5 kartona nga 50 cope parabel 9/19 se du me bo si sherif gjasme mor vesh nga armet. Ti kem aty kur tma boj zoti mare ta mor i pistolet ?
 
Sa mi jep 5 kartona nga 50 cope parabel 9/19 se du me bo si sherif gjasme mor vesh nga armet. Ti kem aty kur tma boj zoti mare ta mor i pistolet ?
Jo ky lloj shitesi ???
Psh ti ke 100 rrenj ullinj
Qe prodhojn mesatarisht 10 ton vaj
Ti do te fitosh 1 mil euro ne vit
Kaq me thuaj me te tjerat merem une
 
Jo ky lloj shitesi ???
Psh ti ke 100 rrenj ullinj
Qe prodhojn mesatarisht 10 ton vaj
Ti do te fitosh 1 mil euro ne vit
Kaq me thuaj me te tjerat merem une
ishalla mare e mire vlla une si puna jote jom vete vetem se jam pak kruton. A te duhen koke thare edhe reren ta shesin per fare mer kruton dhe je i lare ?
 
Last edited:
Qetesija dhe kerkim falja e qmoj ket talent hmm
 
Jam bojaxhi mjeshtër guri , çati, pllaka, kallupë, lulishte, dhe gatuj, me pëlqejn udhtimet sjam kurrnac hiç singëll?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.