Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cili eshte vesi yt me i keq?

Sepse hedh disa thumba kur ne lexon mu e @Dielli dhe kjo gje nuk me pelqen . Nuk ka askush te drejte ta bej qoft Edhe une vête .
Nderkohe un nuk bej te njejten gje me ty madje te kam dal krah Nese te ironizojne .
Sidoqoft un jam e njejte se kam nje tmire /te keqe qe nuk me rremben rryma. ?
A ja vlen te krijosh debate pa asnje vlere ?
 
Mosbesimi nuk eshte ves ma coeur . ?
Megjithse un ti di huqet & veset po kot pyes se s’kam c’a bej . ??
Mosbesim Eshte ves qe del me shpirtin . Eshte dhe virtut .?
Qe dmth jam e vertete e dua komunikim me njerez si vetja ose me mire vetem se me shoqeri te keqe si ajo shprehja . ?

normal mi njeh se u bem 3 a 4 vite Qe njihemi ma njeh dhe anen e embêl Edhe te erret chouchou.?
 
Mire ke bere zjermi jem e ❤️, po perse po diktoj qe ne dy postimet e fundit nuk po gjeja ikonat e bukura dhe te dashura qe me dergoje deri dje ???

Mos te kane ikur nga telefoni gje?
Tek kjo e fundit nuk te cova se nuk pash tme ´grohje me rrezet e tua @Dielli im e i druhesha rese se zeze .☀️♥️
edhe nese ikin nga telefoni nuk ikin nga shpirti sepse shpirti im dhe i joti jan bashke deri ne momentin qe do duash ti japesh rreze Nje shpirti tjeter :) .?☀️♥️
 
Tek kjo e fundit nuk te cova se nuk pash tme ´grohje me rrezet e tua @Dielli im e i druhesha rese se zeze .☀️♥️
edhe nese ikin nga telefoni nuk ikin nga shpirti sepse shpirti im dhe i joti jan bashke deri ne momentin qe do duash ti japesh rreze Nje shpirti tjeter :) .?☀️♥️
Ja keto hamendesi te prishin humorin dhe krijojne rete e zeza pa qene e nevojshme o ? ime ???

Ruaji ikonat por me shum rauj ate shpirt te vecante qe ke se e ke gjene me te vlefshe ne ty ❤️❤️❤️
 
Ja keto hamendesi te prishin humorin dhe krijojne rete e zeza pa qene e nevojshme o ? ime ???

Ruaji ikonat por me shum rauj ate shpirt te vecante qe ke se e ke gjene me te vlefshe ne ty ❤️❤️❤️
Nuk jan hamendesi @Dielli im Thash vetem ndjesine time ne ato qe shoh dhe lexoj. Pavaresisht se nuk dua kan ndodhi disa gjera qe me kan lendu shpirtin . Ndaj jam shnderruar ne akull . Ama kjo nuk prek ngeigtesin qe me fal ti . ♥️☀️?

mund te bej nje pyetje meqe me thé matan gjerat jan te gjitha publike ? ?
 
Nuk jan hamendesi @Dielli im Thash vetem ndjesine time ne ato qe shoh dhe lexoj. Pavaresisht se nuk dua kan ndodhi disa gjera qe me kan lendu shpirtin . Ndaj jam shnderruar ne akull . Ama kjo nuk prek ngeigtesin qe me fal ti . ♥️☀️?

mund te bej nje pyetje meqe me thé matan gjerat jan te gjitha publike ? ?
Krijese e bukur ti ❤️

Sigurisht qe mund te besh pyetje pa asnje hezitim o ? im ti :)
 
Krijese e bukur ti ❤️

Sigurisht qe mund te besh pyetje pa asnje hezitim o ? im ti :)
Ti je shpirti im ?♥️
Nuk di a je Edhe ne Nje faqe tjeter po ky rrezatimi yt me duket i njohur.
Dhe perqafimin tend me duket e kam marre dhe me pare .
Nese je po ai ☀️ ( dmth po ky emer )?♥️
 
Ti je shpirti im ?♥️
Nuk di a je Edhe ne Nje faqe tjeter po ky rrezatimi yt me duket i njohur.
Dhe perqafimin tend me duket e kam marre dhe me pare .
Nese je po ai ☀️ ( dmth po ky emer )?♥️
Nuk di per ke faqe referohesh por nuk e besoj pasi nuk i jap lehte kujt (mund te them eshte teper teper e veshtire te me besh te kthehem ne vullkan) rrezet e mia. Jo nuk kam perdor me pare kete emer e ketu eshte hera e pare qe e perdor.
Megjthate ti meriton cdo lloj miresie qe mundet nje mashkull te te dhuroje ? e ❤️
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.