Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cili eshte vesi yt me i keq?

Nuk di per ke faqe referohesh por nuk e besoj pasi nuk i jap lehte kujt (mund te them eshte teper teper e veshtire te me besh te kthehem ne vullkan) rrezet e mia. Jo nuk kam perdor me pare kete emer e ketu eshte hera e pare qe e perdor.
Megjthate ti meriton cdo lloj miresie qe mundet nje mashkull te te dhuroje ? e ❤️
Eshte nje faqe qe ka shuuuuuume vite qe nuk hy me dhe ka qen nje me emer Diell . Shume i embêl dhe i sjellshem me mua . Ishim miq te mire dhe me jepte perqafime miqesore dhe ngrohtesi.
Thash rastesisht mos ishte i njejti .☀️

Po pa diskutim qe @Dielli i ♥️ Time je ti
299E0D16-5A88-4566-8095-C01160406F4A.gif
 
Eshte nje faqe qe ka shuuuuuume vite qe nuk hy me dhe ka qen nje me emer Diell . Shume i embêl dhe i sjellshem me mua . Ishim miq te mire dhe me jepte perqafime miqesore dhe ngrohtesi.
Thash rastesisht mos ishte i njejti .☀️

Po pa diskutim qe @Dielli i ♥️ Time je ti
View attachment 136214
Njerez te mire ka kudo dhe eshte fat te kesh mundesine te njihesh me ta.
Jo dikur kam qene ne nje faqe qe u zbraz per faje te drejtimit.

Edhe ti je
burning-heart.gif
 
Boooo ktu vetëm zjarr ka ?‍♀️?‍♀️??

Të gjith kemi vese , të mira të këqija ,se njerëz jemi ? vesi im ndoshta i mirë ndoshta i keq ?‍♀️ ësht se i rrespektoj të tjerët më shum seç e meritojnë
 
Boooo ktu vetëm zjarr ka ?‍♀️?‍♀️??

Të gjith kemi vese , të mira të këqija ,se njerëz jemi ? vesi im ndoshta i mirë ndoshta i keq ?‍♀️ ësht se i rrespektoj të tjerët më shum seç e meritojnë
vesi s'mund të ketë konatacion pozitivë është shprehje pezhorative. Kështu që gjej një tjetër sepse respekti mund të jetë shprehi, zakon a adet, madje edhe pjesë e karakterit por assesi ves ?
 
Boooo ktu vetëm zjarr ka ?‍♀️?‍♀️??

Të gjith kemi vese , të mira të këqija ,se njerëz jemi ? vesi im ndoshta i mirë ndoshta i keq ?‍♀️ ësht se i rrespektoj të tjerët më shum seç e meritojnë
Ri se po fillova une listen me te keqijat qe kam sdo me thote me asnje mirmengjes ????
 
vesi s'mund të ketë konatacion pozitivë është shprehje pezhorative. Kështu që gjej një tjetër sepse respekti mund të jetë shprehi, zakon a adet, madje edhe pjesë e karakterit por assesi ves ?
Ësht 90% e karakterit dhe 10% ke vesi ?
 
  • Haha
Reactions: A2.
Ësht 90% e karakterit dhe 10% ke vesi ?
sa lakmi po të marr, s'ke asnjë ves, e, edhe diçka të bukur si respekti e fut ke veset... ?
 
Ri se po fillova une listen me te keqijat qe kam sdo me thote me asnje mirmengjes ????
Mos thuaj asgjë ?se jemi mësuar të shikojmë një klod që ësht i qeshur i rrespektuar dhe i dashur me antarët ktu ???
Dëgjove mmoooò???
 
e shara është ves, mënyra si shan jo dhe aq :p
 
Duhanpirja..................
 
Varet se çfar fjalësh përdor ? ke mënyra hyj dhe unë 0,00001 %?
për të gjykuar na duhen shembuj.. pa hajt më shaj një her nga loçka e shpirtit :p :p
 
Jo mi ke llaaiii doli flaka ????? se mos ma djegësh llaaiiin, se e kam gjet me qiri ???????
Thuji llait kte mi jo mu. Un isha akull @Dielli ndau rrezet e tij me mua e me beri si veten .????♥️??
Nashti doni ? amo doni shiii ?
ju duhet tna jepni titullin e dsshuris o motraa .???
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.