• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Cili eshte zakoni juaj me i keq?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,888
Location
Struge
Nuk ka rob Zoti qe m'prek ne zemer, pervec femijeve te vuajtur..
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
Administrator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
1,010
Mosha
24
Dhe un si @Seyfert ne disa raste. por dua t shtoj dhe qe sjam shum kostante.
 

Moonlight

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,548
Kam shume zakone te keqija....jam nje miks midis te keqes dhe te mires :p

Jam shume neglizhente me njerezit e afert dhe teper e fokusuar tek ata qe sduhet....

kondrapedal :p
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
10,606
Mosha
26
Location
Tiranë
Qe e kam te veshtire te heq dorë nga brengat dhe te jetoj normalisht.
 

Jorina`

Closed/Suspend 👋
I Rregjistruar/e
Mesazhe
626
Location
Zürich
Kam shume zakone te kqia...

-e orientume mas qellimit gjithmon dmth per ca do qe te behet fjale asnje hap mas nuk e bej!
-po te mora inat o do ta nxij jeten o nuk ka zot qe ma ndrysho menje 😁
-ti plasi gjerat direkt ne surrat edhe mundem te them aq fjale te liga sa qe do vesh nje gur ne qafe dhe pastaj e dini vet ti 😂😂
- no risk no fun dmth sme plas per asgje 😎
 

Piano

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,329
Se s'kam mesuar te dua ,,,,,, njerezit. :p

I pa riparueshem ves.
 
Top