Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cili eshte zakoni juaj me i keq?

Ihaaa kam shume
Ma kujtoi seyfert nji qe sme ze gjumi pa perfundu ate pune qe kam lene pergjys !
 
i marr gjonat me shume qetsi tralalaaaa
 
Kam shume zakone te keqija....jam nje miks midis te keqes dhe te mires :p

Jam shume neglizhente me njerezit e afert dhe teper e fokusuar tek ata qe sduhet....

kondrapedal :p
 
Un kam zakon qe sluj lloto
Me naloj njona dje ma boni
Doni telebingo
I thash skam fat :(
 
Qe e kam te veshtire te heq dorë nga brengat dhe te jetoj normalisht.
 
Kam shume zakone te kqia...

-e orientume mas qellimit gjithmon dmth per ca do qe te behet fjale asnje hap mas nuk e bej!
-po te mora inat o do ta nxij jeten o nuk ka zot qe ma ndrysho menje ?
-ti plasi gjerat direkt ne surrat edhe mundem te them aq fjale te liga sa qe do vesh nje gur ne qafe dhe pastaj e dini vet ti ??
- no risk no fun dmth sme plas per asgje ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.