Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cili gatim ju mungon nga fëmijëria ?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Error

Banned
Regjistruar më
Dec 27, 2017
Mesazhe
11,154
Pëlqime
8,846
Pikë
113
Krepat.
Petullat.
Byrekë shtëpie etj etj...
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,758
Pëlqime
23,974
Pikë
113
Mosha
28
Aranxhatat
Piprrat
Dhe kulecet
 

Alea

You Decide! :):
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
Feb 10, 2019
Mesazhe
9,232
Pëlqime
9,809
Pikë
113
Nje cop shalqin ne dor edhe hajt jasht me femijet e lagjes,,mizat na vishin mbrapa si sot cunat😂😂😂
 

Sole

Off👋
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
13,862
Pëlqime
10,867
Pikë
113
Un merja karamele e si cun haram qe jam shkoja luaja futboll me cunat 😂 ene i jepja karamele 😂😂😂
 

Lori

Designed to be alone
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
1,508
Pëlqime
2,413
Pikë
113
Mosha
28
Ishte koha qe i bente aq te shijshme. Por nuk me mungojne sepse sa here me shkon mendja i rikthehem :) . Qe nga buka me reçel edhe gjalpe persiper, tek sultjashi me kanelle, kulaçi, petullat me sheqer, buka me djathe domate e vaj ulliri etc.
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,957
Pëlqime
17,352
Pikë
113
Location
Space
Aranxhatat dhe kimën e gjyshes në tavën e dheut.
 

Marsi

nuk jam perfekt por jam origjinal
PRINCESS
Regjistruar më
Jan 27, 2018
Mesazhe
6,626
Pëlqime
7,877
Pikë
113
Lakror i pjekur ne saç qe vetem gjyshja dinte ta bente 😍
 

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,184
Pëlqime
40,460
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
O litar, litar i gjatë që s'pushon as ditë as natë,
Luajnë vajzat me litar me nga dhjetë pa lënë në radhë...
1.2.3.4.5.6.7.8.9.10....
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top