Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cili mendoni qe eshte telefoni me i mire

Iphone 7 esht i mire por me gjera te limituara. Aktualisht ekam ne perforim

Galaxy note 5 super telefon :)
Samsung galaxy S8+ mvje per 1 muaj e duhet ta provoj qe te jap koment :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iphone 7 esht i mire por me gjera te limituara. Aktualisht ekam ne perforim

Galaxy note 5 super telefon :)
Samsung galaxy S8+ mvje per 1 muaj e duhet ta provoj qe te jap koment :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Po ti pse mban iPhone hahahahaha
 
Nje s7 edge qe kam une eshte bomg...e kam bere dhe root meqe jemi ktu di ndonje gje ekstra ti @x0r cmund ti bej tani qe e kam root
 
Nje s7 edge qe kam une eshte bomg...e kam bere dhe root meqe jemi ktu di ndonje gje ekstra ti @x0r cmund ti bej tani qe e kam root
Root sesht se mund tbesh noi gje kushedi se cfare , ka programe interesante por me teper root perdoret kur del noi version Android-i i ri per Testim me pak aftesi ja instalon dhe krijon ate kenaqesin e perdoruesit te pare ne shoqeri. Per te marr info ose programe qe mbase te interesojne kerko ne google xda developers dhe gje aty sa te duash :))
 
Kam provuar disa lloje, si: Nokia, Sony, Huawei, Lenovo, ZTE dhe Samsung, por ky i fundit më ka pëlqyer më shumë. Ka ekran të mirë, të pastër dhe me ngjyra të bukura. Është më i rehatshëm edhe kur shkruan.

Iphone sigurisht që është i mirë, por ka dhe disa minuse, si: janë më të shtrenjtë, nuk janë Android, kanë bateri më të dobët e të gjitha modelet e kanë të pandryshueshme.

Duke marrë parasysh çmimin dhe cilësinë, mendoj që Samsung zë vendin e parë. Jo më kot janë dhe më të shiturit në botë, duke zënë 60% të tregut botëror, kundrejt IPhone që ka 20%.
 
Iphone X, gjenerata e re :)
 
S8 :)
 
C'tru do qe te kesh nje Blackberry amon?

Kete marke e mbajne vetem ata qe i ruhen shtetit dhe gruas :p

Kur ske grua kujt i ruhesh ?
Hahahahhahahahahhahahaha
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.