Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cilin anëtar/e do të zgjidhnit për një natë të zjarrtë?

moana mendoj sps ...kacurelset i kam fix jan shum t mira n krevat
 
Ti prit se dhe pak do tvi shpirti i shenjte me tkap hahaha kshuqe behesh dhe shenjtore me at rast. Nai sugjerim per ndonjeren mu meqe i njef femrat me sh se une
Amarën
 
O bre me asnji nga ju ketu sdua..... se skam kohe me ju ardhe dy vjet verdalle e per ca. Vetem em kalu nji nate te zjarrte

Ihaaaaaa 730. Dite me ju mushe mendjen per sa per 6ore
Kohe e cuar dem
 
Me @Soul Se e kena fiksim njona-tjetren??
Dhe @MaYaDa me ja hek turpin se na bon si e veshtire.????????????
 
Po ca nate te zjarrte o dak ti mire e ke po ku ta lejn kto te rreshkasin si njala gjoli :p
 
Spo di cilin?! :p


Pyetja eshte sa i madh eshte zjarmi?

Nqs deshiron muzike,pak vere,e per zjarmin po ve nje turre me dru te ndez zjarr (jam ketu).
Urdheroni!

Pas gotave te veres s'mbaj pergjegjesi.
Nqs do te rrezikosh ,,,,,,,,urdheroni! :D

My Sens nuk me lexon tani. :)
 
Pyetja eshte sa i madh eshte zjarmi?

Nqs deshiron muzike,pak vere,e per zjarmin po ve nje turre me dru te ndez zjarr (jam ketu).
Urdheroni!

Pas gotave te veres s'mbaj pergjegjesi.
Nqs do te rrezikosh ,,,,,,,,urdheroni! :D

My Sens nuk me lexon tani. :)


Mos e vri mendjen your Sens e din qe ti se tradhton. :p

Sa per zjarr e vere plus muzike nuk dyshoj ne servirjen tende fare eshte ne stilin tend .
Vetem se sdi apo na bje shi kur te ndezim zjarrin. ahhahahahahahaa
 
Une s'thash gje. :cnf:

Ti e thua,e s'mbaj pergjegjesi per kete.:cool:
“My Sens nuk me lexon tani”
Kte nuk e thash une ti e the
Apo ishte dashuri sy ne sy e mbas shpine mund te besh 99 gjera
Pak me embel se sdi si do ndjehej @Senseo kur te lexonte Qe mbas shpine ja dredh lol
 
Mund te zgjedh me shume se nje? Apo nuk e lejon rregullorja?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.