• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cilin/ën do ftonit për një kafe?

Status
Not open for further replies.

STONE_HEAD

I belong to u 🙏🙏🙏🙏
PRINCESS
Mesazhe
7,506
O dak se jam kurioz korcaret si i thone pices se byrekut i thone byreçke ?
se di pz kete as per byrek as per pice pz.di si I thon nga ne byrek se pica kur ka degju mami I'm ne fillim I ka thon gjo tjeter ????qyqja tha ene kjo doli me u shit ne treg me e ble robt?????oh mami hahet kjo I thash pse ajo tjeter tha pihet aaa zdi me pas ca ndodhi se me shkruan syt 360 grad
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor/e
Mesazhe
34,808
Vendndodhja
?? & ??
se di pz kete as per byrek as per pice pz.di si I thon nga ne byrek se pica kur ka degju mami I'm ne fillim I ka thon gjo tjeter ????qyqja tha ene kjo doli me u shit ne treg me e ble robt?????oh mami hahet kjo I thash pse ajo tjeter tha pihet aaa zdi me pas ca ndodhi se me shkruan syt 360 grad
???????????????????????????
 

Zap

NEVER GIVE UP
Mesazhe
4,768
@Sole kte paisjen e vrapit ?
 
Status
Not open for further replies.
Top