• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cilin nga Antaret e Forumit do ta martonit ??

Amara_La_Negra

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,937
Likes
2,101
Age
27
Simas avatarit ket @Fiore e kisha mor se ka qendrrueshmeri @Amara_La_Negra te myt ne vaske mu sme nxen vaska @Anabela duhet me e pas prej hekri me ket kshuqe sbohet ? @MaYaDa rri mcef mas murit po nuk duket keq vetem se eshte pak llapse ? @Dorina gazetare sporti mund tme thot nai dite mjesi agolli ose mjesi drogba apo nai emer futbollisti do mbon xheloz nuk e du ate pjes :p . Cdo gjo eshte rrisk ne ket bot ca tkemi rrisk do morim edhe ktyne gocave beqare i fat tmire i uroj se femna sido me qen shtrrohet!
@Ai_Tipi vec mos me ronc ne dore se ke per te lar edhe tapetat.o tboj njeri vaske o bam tja boj komshia ?????
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,987
Likes
18,978
Age
26
Location
Tiranë
Kë të zgjedh?:unsure:
Kush vetëofrohet se kam frikë ti vë gishtin mos jeni çift këtu:p