Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cilt jane prapesite qe keni bere ne femijerine tuaj ?

Toto

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 31, 2018
Mesazhe
1,437
Cfare historish mbanii mend,qe edhe kur e kujtoni ju vjen te qeshni me vete ?
 
Yyy kam shum ??
 
Kam qen i urte
Nje djegie paje te komshiut e nje dhenje flake shkolls sepse drejtori me qelloj se i ngacmova gocen squhen prapesira :p kam qen tip engjellor
 
Si kam ron nqafe njeriut tpakten kjo ka renci por kur vje puna meglio dare se ricevi thojn kto pepinot.
 
Kam i histori me i shok qe kam lon nsm
Sa kujtoj ate vdess ty qesh
 
Kam qenë e urtë,por sa here do beja diçka do vritesha vete.
2 gjërat që mbaj mend dhe m vjen keq qe nuk e degjoja mamin,pasi ajo me paralajmeroi.
1.Mora bicikleten e vellait pa leje dhe bicikleta skishte pasur frena,e un po i jepja si e çmendur.
Ne momentin qe me del makina para,perfundova buz trotuarit.Gjysma e fytyres time ne fasho(me keq se Venom???).
2.Gjithmone hypja ne maj te pemes.
Kjo ka ndodhur ne fshat.Ate dite mamaja me paralajmeroi,zbrit se kam par nje enderr te keqe.Un si kokekrisur nuk e degjova,dhe rreshqita nga maja e pemes deri ne fund.
Kofsheve te mia te dashura,u ra lekura.
Kam qene femije qe nuk ngacmoja te tjeret,ama vet jam rrezuar e kam kthyer (krahet,dhembet etj etj).
Eh shyqyr qe jam bere njeri ????
 
Un kam pafund histori se kam qen femije shum i prap por sjan tgjitha aq fun . Po do tregoj nje histori qe shoket e femijerise akoma tallen me mua kur e kujtojm.Ne shkoll fillore toto na ra n dashuri me msusen kujdestare edhe si fmi i fiksum e vendosa nje dite qe do ta merrja per grua .U detyrova ja tregova histrorin mamit qe ti merrja lek per lule (ishin te nevojshme per propozim. Bleva lulet edhe shkova n shkoll , Vjen ajo msusja shkret n klas ,ulet dhe un qe i shkoj serjoz i jap lulet e i them Do martohemi bashk,aty kerrcet nje e qeshur nga gjith klasa edhe un qe u bera spec edhe sme shkohej mr n shkoll ? po prap e kalova leht ate thyrjen e zemres mvje inat vec me mamin qe sme ndaloi ta beja budallikun ?
 
MESAZHI: Mos i lejoni fmit te shofin shume filma romantik ?
 
Un kam ber shum budalliqe nje nder to ka qen me i shokun e klases
Isha nje dite plot me nerva
Edhe po hyja ne deren e shkolles ai me dilte para
Un thuaj largohu ai jo
Ja plas i shkelm po i bie n evend keq przz
Kam vdek ty qesh
...
.....
Historia 2 esht e bukur
Kam desh me u hell nga kati 3
Kam hip atje lart kto gjith duke me kerku mu
Un ja kam ber o mami do fluturoj
Ik se spo tregoj me se kam shum?
 
Iiiiii kam lon nom ne kosove
Kisha fiksim ledrin
Edhe shoket ma ben kastile un isha ke self service ato me than
Sepse un pseudonim e kam cerry se jam e shkurter ?
Oo cerrr than ledrii po kthehem unn 360 grade shof un kamarieri aq ka qesh ai cuni
Un moo vdiqa fare ??
 
Kam dhe nji tjeter
Un kam shum po tregoj vec kta
Un kam fiksim me bo vrap stervitje kshu
Me litar biciklet gjona po kam vdek ty qesh
Ne oborrin e shtepise
E marr teposht me shpejtesi vetem kur nuk me mbajn frenat e perplasem me shkallet
Slash vend pa u vra ?
Me pak fjal i kam bo e i boj prap kalamoni keq
 
Kam qen nje vajz shum moskocarse beja cfar doja nuk lija askend rehat Isha shum ngacmuese lozja me cuna futboll lodrat e mia Kan qen makina...top...pistoleta ahahahhaa I urrejtja kukullat mbrapa fillova ti doja u bona me e ndjeshme vrisja zogj te vegjel I hapja grop I fusja mrena I veja lule e I qaja kur shum shum budalliqe kam pas bere ahhahhaahdisa edge I kujtoj disa mi tregon babi me mamin esot. Thon shyqyr qe ste kan fut ne burg qe 5 vjece ?
 
Kam qen nje vajz shum moskocarse beja cfar doja nuk lija askend rehat Isha shum ngacmuese lozja me cuna futboll lodrat e mia Kan qen makina...top...pistoleta ahahahhaa I urrejtja kukullat mbrapa fillova ti doja u bona me e ndjeshme vrisja zogj te vegjel I hapja grop I fusja mrena I veja lule e I qaja kur shum shum budalliqe kam pas bere ahhahhaahdisa edge I kujtoj disa mi tregon babi me mamin esot. Thon shyqyr qe ste kan fut ne burg qe 5 vjece ?
Si un e vetmja goce qe kam pas lujt me cunat
Vec top mjest drek
?????
Perher kshuu
Kot qe sdola cun ahhahahahhahaha
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.