Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cilt jane prapesite qe keni bere ne femijerine tuaj ?

Nuk po e gjej dot temen qe flet per gjerat me te cmendura qe keni bere ne jeten tuaj,por po e shkruaj ktu.
Kte budallik e kam bere kur isha ne vit te 2 ne gjimnaz.
Ne klase kisha nje vajz qe deshironte te behej e famshme dhe me lek.
Kishte degjuar per njerezit qe i shesin shpirtin djallit,e ajo po na pyeste ne.
Une ne shaka e siper po i shpjegoja proceduren,por ajo e kishte marre seriozisht.
"Merr nje qiri dhe nga ora 3 e mengjesit dil para pasqyres,pasi ne ate ore demonet e vet Djalli eshte me i fuqishem.Mos ki frike,dhe fillo e lutu.O Djall o imzot dil perpara ketij njeriu te mjere.O i madherishem,a kam nderin te te shoh.Por duhet ta kesh shpirtin e paster,e truri ne gjendje te qete".
Te nesermen vjen tek shkolla e me thote;-"Mire qe djalli nuk u shfaq,por me bertiten e prinderit se me moren per te cmendur".
Un mezi mbaja te qeshuren,e i thoja qe duhej ta beje 1 jave rresht kte procedure.
:lolx:?:lolx:
Nuk besoj se ka me FEMRA psikopate e te cmendura si une:D:):).
 
Un kam pafund histori se kam qen femije shum i prap por sjan tgjitha aq fun . Po do tregoj nje histori qe shoket e femijerise akoma tallen me mua kur e kujtojm.Ne shkoll fillore toto na ra n dashuri me msusen kujdestare edhe si fmi i fiksum e vendosa nje dite qe do ta merrja per grua .U detyrova ja tregova histrorin mamit qe ti merrja lek per lule (ishin te nevojshme per propozim. Bleva lulet edhe shkova n shkoll , Vjen ajo msusja shkret n klas ,ulet dhe un qe i shkoj serjoz i jap lulet e i them Do martohemi bashk,aty kerrcet nje e qeshur nga gjith klasa edhe un qe u bera spec edhe sme shkohej mr n shkoll ? po prap e kalova leht ate thyrjen e zemres mvje inat vec me mamin qe sme ndaloi ta beja budallikun ?
E ke srz ty apo tallesh ????????
 
S'kam qene femije i prapte.
Te prapten femije behen me inteligjente ne jete (thote studimi)edhe personalisht e besoj kete gje. :)

Mbaj mend qe nga klasa e 5 apo e 6 na kish ardhur nje mesuese e muzikes,e sapo perfunduar shkollen,nga ato( vajzat e hijshme,elegante,me nje stil te folure karakteristike te embel,me finese per zili) e cila zevendesoi mesuesen tone pasi ish me leje shtatzanie. :)

Nje shok klase kish gjetur nje pale letra bixhozi me foto erotike ,edhe nisi te na i tregoje.

U mblodhen disa djem e plasi historia me te qeshura sa terhoqi vemendjen e mesueses qe ish me ne jashte ambientit te shkolles,edhe rrinte me vajzat.

I mblodhi te gjithe,edhe kerkoi shkakun e arsyen,edhe me kembenguljen e saj e gjeti persene.

U foli te gjitheve ne prani,edhe kercenoi se do i dergonte ne drejtori,pasi letrat na i dogji direkt pasi hapi vetem njeren nga ato.

Mua me ftoi vetem ne klase,edhe duke me nis biseden ,edhe shprehu keqardhjen time qe isha pjese e asaj vorbulle,edhe s'kisha hapesire as te justifikohesha,por nga zhgenjimi i saj mu ngulfit nje e te nxjerrit lot pa prish fytyren.
Cuditerisht nisi te qante e ajo,duke me thene se isha depulesa e saj nga djemte.

Fale fb u gjetem,edhe kontaktojme vazhdimisht ,e nder bisedat e para qe kontaktuam ma permendi ate rast. :D
 
ZviQrByEJC5rNzVQv5rIY9kcxeyLZgfXLK1YwwxrN8of56M1wlAB14EGDXEx84lk22So6M_a1yfwcPAOdHRj1Obiqg

rrastyqt jan kane “prapsia” jeme! Lol ?
Çarje kokash , thymje xhamash , Vrasje zogjsh e kercnime pulash ?
 
Sme kujtohet dhe aq mire mu po ne moshen 3 vjecare deri ne 4 sa fillonte qe ngrofte koha un doja t rrija pa breke.. dhe po tmi vishnin un qaja aq saqe ngelja pa frym ?
 
Sme kujtohet dhe aq mire mu po ne moshen 3 vjecare deri ne 4 sa fillonte qe ngrofte koha un doja t rrija pa breke.. dhe po tmi vishnin un qaja aq saqe ngelja pa frym ?
Definitivisht
je nga ata nicknamet me te poshter ne forum ?
Mos qofsh

hahahahahahahahaha
hahahahahahahahaha
 
Definitivisht
je nga ata nicknamet me te poshter ne forum ?
Mos qofsh

hahahahahahahahaha
hahahahahahahahaha
Dhe per me teper ne moshen 11 ose 12 vjec ka pas dhone ate Wrestling dhe un jam hedh nga 1 lartesi duke u zon me 1 shok dhe thyva doren dhe nxorra komen venit ??
 
E kam kujtim prej femijeris kur i hoqa virgjerine dhise :p
 
Veç kam vjedh ca kajsi
Kaq?
 
Kam disa qe i kujtojm sa here kur mlidhemi nlagje. 5 vjec mcon plaku te rtsh u bonte emison me gjeagjeza gjyshi i thonte mos mer se do na flliqi ? nejse ika une edhe lagja tu mpa mu se kisha dal ntelevizor, mvje rradha me thon une gjeagjezen, eshte nji plak me mjekerr ndhe them une , ja kpusin nja 3 kalamoj direkte prasi , ju hyfte nbythe i them une ? mqiten perjasht edhe u dogja me televizonin ?
 
Kam qen si qingj pija dy nena.
nje qe mbaj mend kam pas loz shume doktorash me komshiet ??
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.