Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Ckemi

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Senseo

Unconventional.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 27, 2017
Mesazhe
6,234
Pëlqime
8,209
Pikë
113
Mire se erdhe Vivi :)
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
866
Pëlqime
3,357
Pikë
113
Mirë se erdhe : )
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
ADMIN
Regjistruar më
Oct 25, 2017
Mesazhe
5,968
Pëlqime
12,654
Pikë
113
Mosha
25
Welcome
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 13, 2017
Mesazhe
769
Pëlqime
3,281
Pikë
113
Mir se erdhe kalofsh bukur! ?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top