Ckina horra e qorra!!!

Status
Not open for further replies.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Mesazhe
1,391
Anabela ste shaj ma.jo.per hater tbinjakes po un aq.I shpif jam.sa dhe bobi ka.ra.ndashni...e osht mashkull pa tendenca gay hahahah
 

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Mesazhe
1,391
@Ledia vec ty po.tpergjigjem.se kta tjeret mkan inat se sme, arrin.dot zoti va shtoft dashnin.ndaj meje :p ju puth nga larg ty ledia hulli turit çtu tpajthi na afer :p
 
Status
Not open for further replies.
Top