• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

C'mendim keni rreth cunave shqiptar?

Jaguar

Queen of Sins
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Mesazhe
484
Besoj se shumica e femrave ktu kan ndonje ankes, apo mendim rreth cunave shqiptar (qoft fizikisht apo psikologjikisht).
Un mendoj qe shumica jan teper te llastuar edhe fizikisht: KOK GJASHTCEPSHA. Hahahahaha
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
887
Unë mendoj që je treguar njëçik si paragjykuese Jaguar :)
Ka meshkuj perfekt ? Asnjëherë , në asnjë vënd të botës ,, mund të themi që janë xhelozë , arrogantë , dembela , inteligjent e kështu , por nuk janë kështu dhe meshkujt e huaj ??
 

Jaguar

Queen of Sins
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Mesazhe
484
@TinkerBell fola per pjesen derrmuese te realitetit shqiptar. Pastaj pyll pa derra nuk ka. Ne cdo shtet mund te gjesh lloj lloj tipash por te pakten nuk e "tregojne" sa tanet!
Sa per pjesen fizike: mendoj qe diku te 80% e meshkujve shqiptar (mos me shum) e kan koken te tille.
 

Young

VIP
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
289
Location
China
Ooo me lot bre......ne fakt ke drejte....na cunat verior e kemi o koken qe vazhdon nga 5 cepa deri ne 12 o vesht e mdhej hahahahaha
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
887
Dallimi i vetëm mendoj unë , është që çunat shqiptar janë më kokëfortë dhe krenar , dhe ndikohen lehtë mga opinioni i shoqërisë dhe në bazë të kësaj pastaj bëjnë veprime , mbase edhe të pa menduar mirë.
Sa për fizikun , nuk po komentoj fare :p
 

MrCool

LimitedEdition
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
2,959
Location
Struge
Po normal mi, jeni ju gjinia e bukur, ne jemi e shemtuta..

Pastaj, s'jeni dhe aq te mira me tere ate pispillosje e fasada.. :p
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
887
Përmbahuni temës , se komentet jashta temës do fshihen :)

Komentoni me argumente dhe shaka , gjithmonë brënda temës.

Tema : Nuk i shtoj dot as edhe një pikë e presje asaj që thash.
 

Young

VIP
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
289
Location
China
Ne meshkujt e shikojme bukurine e femres nga brenda pastaj jashte ndersa femrat nga jashte pastaj brenda :D
 

Jaguar

Queen of Sins
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Mesazhe
484
Vallaj per te mira ju njoh dhe une.. :p

Por hajde na hidhni ndonje foto te fytyres sa keni dale nga dushi.. E diskutojme pastaj :p
Un ne fakt jam too lazy per te ber make up edhe dal sic jam lol
Kshtu qe varet MrCool
 

MrCool

LimitedEdition
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
2,959
Location
Struge
Nejse.. Se dolem jashte teme, eshte tema e cunave jo e juaja.

Sa per mua.. Meshkujt shqiptare, me gjithe 99 defektet qe kemi, mendoj se jemi perseri me te mire ne krahasim me ça kam pa une, shtetet fqinje dhe perendim.
 

Young

VIP
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
289
Location
China
A jaguar jaguar ngaqe e dije qe kapemi te pjesa make upit e hape kte teme eeee :D

Tema: jam dakort me ate pjesen e 6 cepave qe tha jaguar se kundershtoj dot....o zot bane hajer tan ket qeshme qe kam ba...tu baft jeta 1000 jaguar
 

Ledia

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
2,524
Me pelqejne djemte qe shkruajne fjale te plota, pa shkurtime, madje edhe me shenjat e piksimit. Me pelqejne ata te gjatet, me shpatulla te gjera dhe me duar te medha. Pastaj i adhuroj ata qe nuk buzeqeshin pothuajse kurre, por kur e bejne, shndrisin. Me pelqejne ata qe lexojne, ata qe tregojne per historite e tyre, per aventurat me shoket, per femijerine, per ata qe te ngjisin ne nje bashkbisedim interesant dhe jo ata qe flasin per gjera vulgare. Me pelqejne ata qe dine te kujdesen per pamjen e tyre, per floket, deri ne nje fare pike. Pastaj jane ata qe kur takohen me shikimin tend, nuk shmangen, perkundrazi te qeshin me sy. Me pelqejne ata qe nuk pijne duhan pavaresisht nese shoket e tyre e bejne, ata qe nuk ndjekin rrjellen thjesht per t'u dukur ne mode por ata qe jane vetvetja dhe nuk u plas se cfare tjeret mendojne. Me pelqejne ata qe dine te respektojne nje femer dhe nuk shkojne t'iu tregojne shokeve sapo flasin heren e pare me to. Me pelqejne ata qe dine te te bejne t'i duash edhe duke qene indiferente. Madje, me pelqejne ata qe jane si ti, qe i kane te gjitha keto vecori.

- Marre diku !...Eva
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,121
Nuk jane te gjithe gishtat e dores njisoj qe te jene te gjithe njisoj
Ama dicka ju a siguroj vajza

Me romantike se meshkujt shqtare kur bien ne dashuri nuk ka
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
887
Hahahahaha , më erdhi spontanisht të qesh , më fal El Culpable.
Po mendoja ç'lidhje kanë gjërat romantike dhe shqiptarët bashkë :p

Nuk po gjej as edhe nji : /
 
Top