Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

C'mendim keni rreth cunave shqiptar?

@LABBY o lushnjar
Ti dhe @miku lushnjar te dy
Njeri ngakrutja e vogrl e tjetri nga krutja e madhe
 
Uore ikaaaaa ne gjume
Mos ma shaj zana se e kam xhan
Jo si ti matrapaz e viran :)
 
Oj goce.... nuk po merem me me ty a te keqen vini ty
Shif jeten... se ca jam. Si jam. Dhe sa ide kam. Sje askush ti qe me gjykon filozof a trim ??
Nuk do te jete me nevoja te replikoj se si ta jam thene dhe me lart e paske nis pak me shitje te madhe porven me koncesion
A te keqen....
E leme je me e larte ti me e zgjuar ti me e bukur ti
Gjithcka ti....
Vec na lej rehat a te keqen se ste ka lezet kur te shohim qe grin sallate kot me veten.


Sa per ate pas ekranit.....
Mati fjalet kur i shkruan mos i lsho si lopa bajgen a te kam xhan

P.s zana moj zanaaaaa sa te mire te ka ba nana

Pardon... P.O. me ngjan si Artina ?!...se edhe kjo qe fiksuar keq pas p*rdheve te mia ...sic duket pini te njentat ilace, kot nuk thone shtohen budallenjte.

Shut the fuck up, now ... filozof, e merru me veten tende .
 
Sado të jan të keq cunat Shqipetare prap se prap jan më të mirët ne Botë !!! Thjesht sepse jan SHQIPETAR flasim nje Gjuhë kemi nje Mentalitet dhe kemi nje Gjak!! Kjo për mua mjafto të them se jan më të miret ne Botë!!!
 
[QUOTE="Zana,
Shut the fuck up, now ... filozof, e merru me veten tende .
[/QUOTE]

Cfare ke i njeri
Apo perfiton se ne shqiptaret aq arsim jena e sdim te flasim gjuhe te huaj :(

Spo te bien njeri ne qafe jo per gje

@LABBY urgjent te mesosh anglishten e menyre kategorike..

Cupe permbahh rregullave te forumit a te keqen
 
Sado të jan të keq cunat Shqipetare prap se prap jan më të mirët ne Botë !!! Thjesht sepse jan SHQIPETAR flasim nje Gjuhë kemi nje Mentalitet dhe kemi nje Gjak!! Kjo për mua mjafto të them se jan më të miret ne Botë!!!
Po iki te flas te banka ishalla ma miratojn shpejt kredine se me kte qe ke thon anullohet videoklipi te currilat e bojm ne plazh tmoll :p
 
Rri urt njeri rri urt tjetri lol
Duhet me hap naj teme per me mar leje kur me fol u pa puna ?‍♀️
 
Jane alamet
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.