• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

C'mendim keni rreth cunave shqiptar?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,867
Po po... drejt e ke
Vec se po ikni pak si shtrembet ju rinia e sotshme
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,867
Pse 45 vjec je dhe ti
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
ADMIN
Mesazhe
1,989
Mosha
25
Opo te drejt keni te gjith lol!
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
8,784
Mosha
35
Location
Space
Vallahi kane fillu me heq vetullat e me u depilu me keq se femrat.
Nuk kam ndonje opinion pozitiv, keshtu qe nuk po shkruaj me.
 

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
7,126
Jane imponues dhe manipulative ne pergjithesi , Por nuk jam e sigurte nese ka te beje me faktin
qe jane Shqiptare apo meshkuj. Pasi meshkuj te tille ka ne mbare boten ... so etikimi nga fakti qe jane thjeshte Shqiptare... it’s not really correct .
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,867
Jane imponues dhe manipulative ne pergjithesi , Por nuk jam e sigurte nese ka te beje me faktin
qe jane Shqiptare apo meshkuj. Pasi meshkuj te tilla ka ne mbare boten ... so etikimi nga fakti qe jane thjeshte Shqiptare... it’s not really correct .
At first!!!! Can u writte and speak good albanian ??
E dyta ska pyll pa derra
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,867
Njeri nga ata shume.....
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,867
@Zana jam burre i martum une a te keqen skam kohe tju mesoj hapat e pare ne karriere juve.
 

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
7,126
@Zana jam burre i martum une a te keqen skam kohe tju mesoj hapat e pare ne jarriere juve a te keqen
Nuk me intereson fare se kush je ti e as statusi i jot.

paskemi ngelur te na mesosh ti , vazhdo tani mos I trash gjerat pa lidhje , se na perzihet ne stomak. 🤢
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,867
Nuk me intereson fare se kush je ti e as statusi i jot.

paskemi ngelur te na mesosh ti , vazhdo tani mos I trash gjerat pa lidhje , se na perzihet ne stomak. 🤢
Ne radhe te pare ti @Zana te jesh mire nji here
E dyta shkryaj shqipen sic duhet e mos shit porv me koncesion
Soooo
Statusin tim po don me e dite
Beqar..... dhe i kompletum me gjithcka...
Kshu qe mfal qe te kam ba tag...
Klm bukuroshe & take it easy
 

Pinki

Anëtare forumi
PRINCESS
Mesazhe
4,995
Ka cuna me norma cuna gangstera
Cuna me seder
Cuna qe din me respektu
Ka dhe nga ata cuna qe e majn vetem per familjar
Po jan lask ara gra shkerdhyma qe i shkepen grat rrugve dhe futen ne virtualitet me kap dashnore noi gru t deshperume
😱😱😱😱😱😱😱😱😱
 
Top