Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

C'mendim keni rreth cunave shqiptar?

Sic duket nuk i ke ndjekur postimet , Po hajt te kap k’te postim . Lool

eshte normale qe te sillesh eger ndaj egersirave... c’fare ka per tu cuditur k’tu ? ?‍♀️
Nejse nuk gjykohet masa per faj te 1 individi ?Gjithsesi demokraci jemi mendimi eshte i lire kshu qe ti ke te drejten te thuash cfar ndjen sna ngelet gje tj vetem se ta rsp mendimin tend edhe pse smund te bjem dakort vende vende !
 
Pyetje idiote kjo teme - shume e pergjithshme.

Ka cuna te thjeshte qe nuk degjohen as per mire dhe as per keq.
Ka nga ata me sjellje kafshe (se me kafshe jane rritur!). Por ka edhe cuna me norma qe respektin dhe sjelljen e mire e kane dicka te shenjte.
Ka matrapaz, mashtrues, legena. Por ka edhe nga ata me bese, me fisnik se cdo rrace tjeter qe kam takuar.
Ka horra qe e nxjerrin lekun vetem duke u shkaktuar dem te tjereve. Por ka edhe cuna te shkolluar ne universitete me fame boterore, ne deget me te veshtira, apo qe kane arritur majat ne aspektin profesional.
 
Nejse nuk gjykohet masa per faj te 1 individi ?Gjithsesi demokraci jemi mendimi eshte i lire kshu qe ti ke te drejten te thuash cfar ndjen sna ngelet gje tj vetem se ta rsp mendimin tend edhe pse smund te bjem dakort vende vende !

po Ti mund te mos biesh dakort me mendimin tim te lire , packa qe sic te thashe nuk i ke ndjekur postimet, ama je i pari qe me vrap te vish e te me etikosh mua si e eger nderkohe qe nuk vret egersiren.. hajde llogjike hajde ?‍♀️?


Im damn right , mos shkollimi sjell prb te tjera ??
 
Nuk ka pyll pa derra jo :p
 
po Ti mund te mos biesh dakort me mendimin tim te lire , packa qe sic te thashe nuk i ke ndjekur postimet, ama je i pari qe me vrap te vish e te me etikosh mua si e eger nderkohe qe nuk vret egersiren.. hajde llogjike hajde ?‍♀️?


Im damn right , mos shkollimi sjell prb te tjera ??
Spara bej vrap se me bjen muskujt po kur thua injorata ifut te gjith ktu ne 1 thes un ste thash egersir jo nqs se ndihesh e till lum si ti ? sa per shkollimin kemi bere 2 lloje shkollash kemi experienc ne cdo aspekt e nderuar zana!
 
Spara bej vrap se me bjen muskujt po kur thua injorata ifut te gjith ktu ne 1 thes un ste thash egersir jo nqs se ndihesh e till lum si ti ? sa per shkollimin kemi bere 2 lloje shkollash kemi experienc ne cdo aspekt e nderuar zana!

Seriozisht nuk te pyeta e as nuk me intereson se sa shkolle ke ti , k’tu gjithmone flasim per pergjithesine ne pergjithesi , dhe nuk eshte nevoja qe Ta marresh personalisht , pasi nese e kam personalisht per ty apo X , nuk e kam prb qe as te Ta them drejtperdrejte. Ndryshe nga ti qe vjen e me etikon mua personalisht per dicka qe nuk kishte lidhje personalisht me ty , gjithsesi .

Gjithsesi eshte interesant fakti , qe edhe @molecule , i beri quote te njentes gje .. Por mori parasysh pergjigjen time dhe e la me aq ... ndersa e ti e trimi/filozofi i fiérit pas ekranit , e beni akoma terkuze pa
lidhje ... sic duket diku diku I kam rene pikes per disa ne fjale ... fundja fundit me mire nje realitet i hidhur se nje genjeshter e bukur ??
 
Seriozisht nuk te pyeta e as nuk me intereson se sa shkolle ke ti , k’tu gjithmone flasim per pergjithesine ne pergjithesi , dhe nuk eshte nevoja qe Ta marresh personalisht , pasi nese e kam personalisht per ty apo X , nuk e kam prb qe as te Ta them drejtperdrejte. Ndryshe nga ti qe vjen e me etikon mua personalisht per dicka qe nuk kishte lidhje personalisht me ty , gjithsesi .

Gjithsesi eshte interesant fakti , qe edhe @molecule , i beri quote te njentes gje .. Por mori parasysh pergjigjen time dhe e la me aq ... ndersa e ti e trimi/filozofi i fiérit pas ekranit , e beni akoma terkuze pa
lidhje ... sic duket diku diku I kam rene pikes per disa ne fjale ... fundja fundit me mire nje realitet i hidhur se nje genjeshter e bukur ??
Eshte e kot ? ta vazhdojm por hidhi naj sy ature qe thua edhe thellohu ne mendime sic i thot iliri edvinit ? se sben keq befsh sex e pare !
 
Eshte e kot ? ta vazhdojm por hidhi naj sy ature qe thua edhe thellohu ne mendime sic i thot iliri edvinit ? se sben keq befsh sex e pare !

Ndersa ti laj syte para se te hysh ne forum ... ?
 
Cunat shqiptare
Eshte e kot ? ta vazhdojm por hidhi naj sy ature qe thua edhe thellohu ne mendime sic i thot iliri edvinit ? se sben keq befsh sex e pare !
Labby fierak ti vlla se dija :)
 
ok
Aaaa te lutem,ketu e ka fajin nena qe behet pa dashur e pazevendesueshme dhe jo nje model per t'u kerkuar kur te piqen ?? varesia nga figura nenes i le " adoleshente te perjetshem".Lum ai qe largohet nga çerdhja e familjes dhe ja del mbane vete,duke gabuar,duke pesuar e duke mesuar.Ndryshe s'ka evolim matur ?
nuk ka faj vetem nena faj ka edhe baba pse gjithmon e ka fajin nena
 
Oj goce.... nuk po merem me me ty a te keqen vini ty
Shif jeten... se ca jam. Si jam. Dhe sa ide kam. Sje askush ti qe me gjykon filozof a trim ??
Nuk do te jete me nevoja te replikoj se si ta jam thene dhe me lart e paske nis pak me shitje te madhe porven me koncesion
A te keqen....
E leme je me e larte ti me e zgjuar ti me e bukur ti
Gjithcka ti....
Vec na lej rehat a te keqen se ste ka lezet kur te shohim qe grin sallate kot me veten.


Sa per ate pas ekranit.....
Mati fjalet kur i shkruan mos i lsho si lopa bajgen a te kam xhan

P.s zana moj zanaaaaa sa te mire te ka ba nana
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.