Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

C'mendim keni rreth cunave shqiptar?

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Gush 22, 2017
Mesazhe
856
Unë mendoj që je treguar njëçik si paragjykuese Jaguar :)
Ka meshkuj perfekt ? Asnjëherë , në asnjë vënd të botës ,, mund të themi që janë xhelozë , arrogantë , dembela , inteligjent e kështu , por nuk janë kështu dhe meshkujt e huaj ??
 
@TinkerBell fola per pjesen derrmuese te realitetit shqiptar. Pastaj pyll pa derra nuk ka. Ne cdo shtet mund te gjesh lloj lloj tipash por te pakten nuk e "tregojne" sa tanet!
Sa per pjesen fizike: mendoj qe diku te 80% e meshkujve shqiptar (mos me shum) e kan koken te tille.
 
Ooo me lot bre......ne fakt ke drejte....na cunat verior e kemi o koken qe vazhdon nga 5 cepa deri ne 12 o vesht e mdhej hahahahaha
 
Dallimi i vetëm mendoj unë , është që çunat shqiptar janë më kokëfortë dhe krenar , dhe ndikohen lehtë mga opinioni i shoqërisë dhe në bazë të kësaj pastaj bëjnë veprime , mbase edhe të pa menduar mirë.
Sa për fizikun , nuk po komentoj fare :p
 
Po normal mi, jeni ju gjinia e bukur, ne jemi e shemtuta..

Pastaj, s'jeni dhe aq te mira me tere ate pispillosje e fasada.. :p
 
Përmbahuni temës , se komentet jashta temës do fshihen :)

Komentoni me argumente dhe shaka , gjithmonë brënda temës.

Tema : Nuk i shtoj dot as edhe një pikë e presje asaj që thash.
 
Ne meshkujt e shikojme bukurine e femres nga brenda pastaj jashte ndersa femrat nga jashte pastaj brenda :D
 
Vallaj per te mira ju njoh dhe une.. :p

Por hajde na hidhni ndonje foto te fytyres sa keni dale nga dushi.. E diskutojme pastaj :p
Un ne fakt jam too lazy per te ber make up edhe dal sic jam lol
Kshtu qe varet MrCool
 
Nejse.. Se dolem jashte teme, eshte tema e cunave jo e juaja.

Sa per mua.. Meshkujt shqiptare, me gjithe 99 defektet qe kemi, mendoj se jemi perseri me te mire ne krahasim me ça kam pa une, shtetet fqinje dhe perendim.
 
A jaguar jaguar ngaqe e dije qe kapemi te pjesa make upit e hape kte teme eeee :D

Tema: jam dakort me ate pjesen e 6 cepave qe tha jaguar se kundershtoj dot....o zot bane hajer tan ket qeshme qe kam ba...tu baft jeta 1000 jaguar
 
Me pelqejne djemte qe shkruajne fjale te plota, pa shkurtime, madje edhe me shenjat e piksimit. Me pelqejne ata te gjatet, me shpatulla te gjera dhe me duar te medha. Pastaj i adhuroj ata qe nuk buzeqeshin pothuajse kurre, por kur e bejne, shndrisin. Me pelqejne ata qe lexojne, ata qe tregojne per historite e tyre, per aventurat me shoket, per femijerine, per ata qe te ngjisin ne nje bashkbisedim interesant dhe jo ata qe flasin per gjera vulgare. Me pelqejne ata qe dine te kujdesen per pamjen e tyre, per floket, deri ne nje fare pike. Pastaj jane ata qe kur takohen me shikimin tend, nuk shmangen, perkundrazi te qeshin me sy. Me pelqejne ata qe nuk pijne duhan pavaresisht nese shoket e tyre e bejne, ata qe nuk ndjekin rrjellen thjesht per t'u dukur ne mode por ata qe jane vetvetja dhe nuk u plas se cfare tjeret mendojne. Me pelqejne ata qe dine te respektojne nje femer dhe nuk shkojne t'iu tregojne shokeve sapo flasin heren e pare me to. Me pelqejne ata qe dine te te bejne t'i duash edhe duke qene indiferente. Madje, me pelqejne ata qe jane si ti, qe i kane te gjitha keto vecori.

- Marre diku !...Eva
 
Nuk jane te gjithe gishtat e dores njisoj qe te jene te gjithe njisoj
Ama dicka ju a siguroj vajza

Me romantike se meshkujt shqtare kur bien ne dashuri nuk ka
 
Hey, ma ço një foton tënde.
- Po, por pse ?
Po luaj me çunat shah dhe më ka humbur Mbretëresha.

Ka meshkujt te tille???
 
Shiko mire bukuroshe shiko mire se ka plot sa te duash
 
Me vjen keq qe lexoj keto fjale nga femrat , un them qe paraqitja e jashtme ju genjen shume , qe te njohesh dhe te keni nje mendim per cunat shqiptare do kohe dhe perqendrim , sa i perket femrave Jan te bukura nuk shahen, mendjen qe Kane len per te deshiruar!
 
Cuna le ti humbase mbreteresha mos bini pre... me elvizjet e shahut edhe ushtarin e thejsht e ben mbretereshe.... mjafton ti dish te besh levizjet...... kur luj shah mbretereshen e heq fare....
 
Mendoj se e ke shum gabim. Mendja e cunave edhe paraqitja fizike le per te deshiruar. Nuk di se si te besh nje mhb shumicen e kohes.


Bukuroshe mos harro dicka

Mashkulli piqet me vone se femra
Ama kur piqet e ka arsyen me te mprehte se femra
Per kete arsye femrat gjithmone kerkojne nji mashkull me te madh se veten



Te pershendes bukuroshe
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.