Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ç’mendon femra kur bën dashuri? Ja e vërteta

Alboy

What????
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nën 26, 2017
Mesazhe
5,377
View attachment 9058
Cili është ai mashkull që nuk e ka pyetur veten se çfarë mendon gjysma e tij gjatë seksit? Tani përgjigjja duket se është gjetur, por meshkujt më “paranojakë” mund edhe të mos e pëlqejnë.
Siç raportohet nga faqja e Radio Deejay, pas syve të zbehtë dhe buzëqeshjeve të ëmbla, gratë shpesh fshehin një shpirt “të zymtë”, të gatshme për të gjykuar edhe “mungesën” më të vogël.Ja cilat janë 5 mendimet më të zakonshme që kanë gratë në momentet më të nxehta, të raportuara nga Radio Deejay, transmeton Gazeta Shqip.1)“Por… çfarë? Me të vërtetë doni ta bëjmë? Në rregull, por nuk kisha aq shumë dëshirë.
Kam veshur këto të brendshme sexy dhe jam zhveshur sepse isha e nxehtë!”2)“A duhet të shqetësohem për linjat?”3)“Momenti, momenti, momenti. Doni me të vërtetë t’iu them se ajo gjëja është shumë e madhe, kur e dimë të dy që është gënjeshtër? Nuk e dinit që nëse thoni gënjeshtra ju shkurtohen këmbët dhe duke të parë ty, kushedi edhe se çfarë tjetër?”4)“Doni me të vërtetë në këtë pozicion? Në rregull, por jam shumë e lodhur…”5)“Ç’mallkim, nuk është klitori ky”.
 
Ou? Unë e dija që gratë nuk mendojnë gjë por shohin tavanin?
 
Asigjo s'mora vesh....ndoshta sepse une s'mendoj hic ...po kush po ka nge me menu edhe aty
Boll e lodhim mendjen tere kohes
 
Ato menojn ne fund te aktikt se sa leka do qesim ka xhepi per naj sufllaqe edhe naj cola per percjellje ?
 
Zakonisht fokusohen tek gjysma e tjeter ?‍♀️?
 
kta qafirat mendojm se ne jemi si ata qe thon he tmarojm pun e te shkojm me tjetren..
Por jo te gjitha femrat e bejn ket qe shkruhet sepse nje femer e dashuruar mendon vetem kenaqesin qe do i fal gjysma e saj dhe jo kto brockulla... mos harroni se femra nese sdon te jep dhe duret te thot cma ke ngen se sta kam qejfi.... ok se mohoj qe ka dhe femra qe per te mar dicka materjale e bojn ket gjo sic tha dhe dikush me lart qe ne fakt me zhgenjeu sepse smund te futen te gjitha ne nje kallup ??
Un jam e mendimit tend @Ledia nese dike e don ske koh per te menduar po vec shijon cdo moment qe kalon ??
 
kta qafirat mendojm se ne jemi si ata qe thon he tmarojm pun e te shkojm me tjetren..
Por jo te gjitha femrat e bejn ket qe shkruhet sepse nje femer e dashuruar mendon vetem kenaqesin qe do i fal gjysma e saj dhe jo kto brockulla... mos harroni se femra nese sdon te jep dhe duret te thot cma ke ngen se sta kam qejfi.... ok se mohoj qe ka dhe femra qe per te mar dicka materjale e bojn ket gjo sic tha dhe dikush me lart qe ne fakt me zhgenjeu sepse smund te futen te gjitha ne nje kallup ??
Un jam e mendimit tend @Ledia nese dike e don ske koh per te menduar po vec shijon cdo moment qe kalon ??
I ke ashtu r@bt Heri ???
 
sa shum pertoj me e. lexu ?‍♀️
 
jallaaaaa enderrat falas jan enderrojm puna realitetv?? ec tpuf ty una paa leni tj @Ledia
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.