Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Coca-Cola apo Pepsi

Asnjërën:)
 
vetem cola Zero perdori ama asnjera nuk ben, cola zero e riten rizikon per Leukemi pastaj e ngriten insulinen e trupit afersisht sikur ta pish cola normale. Kshtu qe me mire te ju vesh X nga plani ushqimor.
 
Larg pijeve me gaz, kam pare diku me video se cfare permbante coca-cola dhe jam llahtaris.
 
Larg pijeve me gaz, kam pare diku me video se cfare permbante coca-cola dhe jam llahtaris.

Pyes veten dhe mendoj.Po kjo koka kola qe eshte kaq e famshme çfarë eshte ne te vertete ?Uje me sheqer e me gaz i shitur si dicka super.Pije pa vlere.
 
@Vin13 tani mos behem filozofe mirpo para shume vitesh e kam pas bo nje presantion me PowerPoint ne shkoll se na duheshte ndonje Tem dhe mu desh ta bej me Animatione, Organigramme etc.
mirpo mi desh edhe te germoj Temen dhe sipas search qe bera me doli se Coca Cola eshte shpikur nga Pablo Pemberton mos gabofsha nga vitet e 60... dhe ka qen dikur Medikament kunder dhimbjeve te barkut.
Dikur Pemberton i ndodhi nje Experiment pa dashjen e tij dhe e perziu me uje dhe filloj ta shese si pije freskuese mirpo ne ate kohe nuk ishte e zeze sic eshte tani.
Coca Cola ka vetem Marketing shume te fort mrapa Se nuk do kishte suksesin e sotem :D
 
11326539_1612066412396383_408860981_n.jpg
 
Asnjeren !
Por nqs duhet patjeter do te thoja pepsi per disa arsye !
Me keyesorja eshte me pak i demshem se kola por jo se nuk eshte i demshem
 
Ujë
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.