Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

C'te besh kur je e/i lidhur,por mendon akoma per ishi-in?!!

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
Na tregoni miq cfare beni kur jeni te lidhur,dmth kur jeni duke konsumuar nje mardhenie tjeter dhe vazhdoni mendoni akoma per ishin?

Mendoj se:
Ne momentin e par qe un ndjej siguri per,ate qe ndjej,duhet t flas patjeter me partnerin aktual.
Ai meriton te dij nese un vertet kam vendosur te eci perpara,apo nese nuk kam dicka te me mbaj lidhur me te. Pasi te flasim mendoj se do ndiheshim mir qe te dy,dhe lidhja do te marre nje drejtim.
 
Dashurite e medha te miat i kam quajt sublime. ?

Tek te gjitha ato kam nje mori kujtimesh,emocionesh,aventurash,testimesh (sidomos ato te qatit ). ?
 
Chatit the? Ste kom pa ne chat un ty futesh me mas heee ??
 
Ne zemer nuk kam vend per dy femra, truri ka vende plot, keshtu qe: do vazhdoj te mendoj jo per nje por per shume ?
 
Valla boll shume e menoj po qka me ba
Jam ngjet ngushllim ne tjeter femen tash
 
E kemi kete te keqe ne femrat,dmth nje % e femrave jo te gjitha.
Perpara se te lidhesh me dike,duhet te fshish nga mendja ishin e me pas te fillosh nje jete te re.
Mund te flasesh me te dashurin aktual,edhe pse ai mund te ndjehet keq ose te lendohet nga kjo gje.
Une nuk do ti sugjeroja femrave qe ti shkruajne ishit e as te mundohen ti bejne pershtypje.
Jo per gje po ai do krekoset e gjate gjithe kohes do ndihet superior ndaj teje.
Po citoj dicka qe e kam lexuar diku.
"Disa dashuri harrohen,e te tjera lindin".
 
S'njoh ish-a.

Shoqe po! :D

Shoqerite e mira s'vdesin! ;)

Ne respekt te vetes (ma ka thene dikushi kete xho)
 
Jam single shyqyr por kur kam qene i lidhur ketu ne psikitri mendoja kur do me lironin e thoja me vetem time nuk do thyej me xhamat e dritareve jo me??
 
Jam single shyqyr por kur kam qene i lidhur ketu ne psikitri mendoja kur do me lironin e thoja me vetem time nuk do thyej me xhamat e dritareve jo me??
. A ti ke ik lale
 
. A ti ke ik lale
giphy.gif
 
Ne zemer nuk kam vend per dy femra, truri ka vende plot, keshtu qe: do vazhdoj te mendoj jo per nje por per shume ?
Per te gjetur justifikime te tilla se keni shokun si specie ju meshkujt...?
 
E vetmja gje qe mendoj e ri-mendoj ne lidhje me te shkuaren e mardhenieve te mija eshte fakti qe i kujtoj vetes sa idiote kam qene...nje naivitiet qe shkon deri ne trapllik...edhe ne kete moment e vetmja gje qe dua te them eshte "sa idiote kam qene" ...
 
E vetmja gje qe mendoj e ri-mendoj ne lidhje me te shkuaren e mardhenieve te mija eshte fakti qe i kujtoj vetes sa idiote kam qene...nje naivitiet qe shkon deri ne trapllik...edhe ne kete moment e vetmja gje qe dua te them eshte "sa idiote kam qene" ...
Nuk mendoj se vlen te jesh kaq e ashper me veten . :)

Nqs gerric koren e te kaluares gjej raste te shumta ta kritikoj veten per merzitite e shkaktuara ne periudha te ndryshme (duke qene se isha total naiv)tashme here here me vjen te qesh .

:)
 
E vetmja gje qe mendoj e ri-mendoj ne lidhje me te shkuaren e mardhenieve te mija eshte fakti qe i kujtoj vetes sa idiote kam qene...nje naivitiet qe shkon deri ne trapllik...edhe ne kete moment e vetmja gje qe dua te them eshte "sa idiote kam qene" ...
O dashuri e koheve te COVID
 
E vetmja gje qe mendoj e ri-mendoj ne lidhje me te shkuaren e mardhenieve te mija eshte fakti qe i kujtoj vetes sa idiote kam qene...nje naivitiet qe shkon deri ne trapllik...edhe ne kete moment e vetmja gje qe dua te them eshte "sa idiote kam qene" ...
Idiote per cfare ?? Se ke dasht ? Boh..
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.