Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dashuri ne distance

Mendoj qe po funksionon por eshte sakrifice eshte e veshtire mirpo jo largesia te jete per jo shume kohe
 
Edhe hyj me thene te drejten,por seshte se kam deshire te madhe per te komentuar se

E si mund te leshoj rreze une kur i nga cdo ane izolant?


T'kemi pare qe hyn

Por keshtu e ka kur zhgenjehesh nga dashurite e medha platonike ??

Ke kohe
Heren e radhes merre me qetsi e dashtuni :D
Mat njehere
E pre shtat here (ç'do humbesh)? ;)
 
Dashuri lidhje n distanc?????
Gjerat jan t vishtira na afer jo m n distanc... Me ngel that kot???? ???????
1 jet kemi.... Mos u ngaterroni kot me distancen....
Sipas meje ata q kan lidhje me distanc ose jan asesual ose kan qef t pasqyrohen me brir... ????
 
Dashuri lidhje n distanc?????
Gjerat jan t vishtira na afer jo m n distanc... Me ngel that kot???? ???????
1 jet kemi.... Mos u ngaterroni kot me distancen....
Sipas meje ata q kan lidhje me distanc ose jan asesual ose kan qef t pasqyrohen me brir... ????
Prandaj them une
Po se preka (gjithcka me duket iluzion ) :D

Nje jet kam
Do.prek e do e jap. :D
 
Ja prsh un dhe @Opium kemi nje dashuri abstrakte n distanc.... Ai esht i brir dhe un jam aseksuale ???????????
 
Un mensoj se dashuria ne distanc eshte e pa mundur
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.