• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Dashuri Online 💙

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

TROPOJAN1

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
335
Rrjetet sociale dhe mesazhet te japin mundesin e komunikimit virtual , komunikimi te jep mundesin e njohjes , njohja te jep mundsin e lidhjes , lidhja te dashuris etj etj 😂 kshtu qe pergjigja ime eshte PO
 

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,757
Location
127.0.0.1
Vallaj as un sja di pergjigjen ksaj pytje.
@Vinjol po pres te te lexoj ty plak :lolx:
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,266
@molecule LExoje se per ty po e them

A mund te dashurohet nje person, duke fol me Message ne forum, chat, fb, insta etj


po re dashurohet............. gjysma e trupit te nji personi
ne rastin tim me konkret i perkiste asaj
po po Gjysma e trupit
Mes e poshte
 

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,757
Location
127.0.0.1
@molecule LExoje se per ty po e them

A mund te dashurohet nje person, duke fol me Message ne forum, chat, fb, insta etj


po re dashurohet............. gjysma e trupit te nji personi
ne rastin tim me konkret i perkiste asaj
po po Gjysma e trupit
Mes e poshte
 

Piano

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,327
Aha!
Serish si 15 me dukesh,aq me shume qe ke at moshe.

Ne jemi shoqeria me pa indetitet,me e skrupullta,me mendjengushtet,me imoralet.

Kete e deshmon ritmi i ecurise se botes virtuale (per shqiptaret).
Rralle shume ka ndodh dicka e mire qe te perfundoje ne lidhje te shendetshme ta quash dashuri.
Hipokrizi,vemendje,flirt,tradheti pa marr parasysh moshat i ke me ton.
 

Dorina

Kf Kukēsi
VIP i Forumit
Moderator/e
Mesazhe
10,099
Mosha
26
Location
Tiranë
Aha!
Serish si 15 me dukesh,aq me shume qe ke at moshe.

Ne jemi shoqeria me pa indetitet,me e skrupullta,me mendjengushtet,me imoralet.

Kete e deshmon ritmi i ecurise se botes virtuale (per shqiptaret).
Rralle shume ka ndodh dicka e mire qe te perfundoje ne lidhje te shendetshme ta quash dashuri.
Hipokrizi,vemendje,flirt,tradheti pa marr parasysh moshat i ke me ton.
Ti i bën moral @Soul it kur vetë nuk jep një përgjigje?
 
Top