Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dashuria

O Bisha, ti qenke si ai Traktori qe i jep me shume Kual Fuqi dhe ne dashuri, cne me traktor kur mundesh te behesh Ekspert.

Dhe veja Emrin studios " CAT Love"
Ekspert ne cfar fushe , se kuptova fiks kete ?
 
Perseri se kupton ???, humba atë cka njeriu ka me te shtrenjt akoma pa e njohur dhe pa pasur asnje faj , besova shum dhe e pesova gjithshka , cdo gje mund te rregullohet por kjo nuk mundet te rregullohet, endrrat we kisha qe fmi u shkaterruan , por nganjeher ajo qe ke frik me shum te ndodh
kishte ngel Peng e se shkuares e kuptoj me se mire sepse e kam kalu madje e kam akoma ate pjese por eshte e veshtir e di dhe dhemb shummmm por nuk kemi cfare te bejme nuk kemi jemi pa fuqi shpesh here??????
 
kishte ngel Peng e se shkuares e kuptoj me se mire sepse e kam kalu madje e kam akoma ate pjese por eshte e veshtir e di dhe dhemb shummmm por nuk kemi cfare te bejme nuk kemi jemi pa fuqi
 
kishte ngel Peng e se shkuares e kuptoj me se mire sepse e kam kalu madje e kam akoma ate pjese por eshte e veshtir e di dhe dhemb shummmm por nuk kemi cfare te bejme nuk kemi jemi pa fuqi shpesh here??????
Paske pak a shum te njejten histori , kam nevoj te flas pak me dike per te mar nje mendim ne lidhje me nje ngjarje qe po me ndodh pasi me eshte bere koka lemsh dhe nuk di cfar te bej , a mund te te shkruaj pak ne privat ?
 
Paske pak a shum te njejten histori , kam nevoj te flas pak me dike per te mar nje mendim ne lidhje me nje ngjarje qe po me ndodh pasi me eshte bere koka lemsh dhe nuk di cfar te bej , a mund te te shkruaj pak ne privat ?
patjeter nje sec ta hap
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.