Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dashuria

Oooo sa e mencur isha pa ra ne dashni se dini,pastaj rash ne dashni rash dhe ne budallaki dashnia iku budallakia met,ja mend serdhen kurr me ,e tash kam frig se po rash prap humbin dhe kto qe kam dhe perfundoj ne cmenduri????
 
dashuria ehhhh lum kush ka emri keshtu se per te ekzistuar nuk ekziston fareeee po fareee
 
Dashuria eshte e bukur, pse e kemi kryqezuar kaq keq se di?!
Por, jane njerezit qe e shemtojne me intrigat dhe pabesite e tyre!
Besimi eshte toka ku e mbjellim dashurine dhe e kujdesim te mos thahet, keshtu e shoh une, e ndoshta gabohem, se di?
Por frika te besosh dike, te ben qe mos ta jetosh si duhet!
 
Dashuris shume ja dine emrin por pak aromen.....
 
Ehhhh......
 
Dashuria si vakcina kunder Covid 19
 
Dashuria shfaqet nforma tndryshme te çmendurise
 
Dashuria eshte ajo ndjenj....
Qe lyp sakrifica...sinqeritet....besim....
Eshte ajo ndjenj qe mendon qe fluturat e tua pushtojne stomakun ?eshte ndjenja me epafajshme ne bote por qe ka shijen e tradhetis....zgenjimit....tortures....
Ndonjer te duash nuk mjafton.....
 
Dashuria....ehhh me germa te pakta por me nje pesh qe smund ta mbaj asnje ....te dish te mbash gjall nje dashuri ska ndjenj me te bukur kur dukush te do afer paster e per ty ben gjithcka e keni njeri tj ne tmir e ne keq por sot cdo kusj krijon nje jet te dyfisht me nje te ardhme ndryshe nga i ka themelet ka humbur mirqenja ne fjalen dashuri e rrespekti ka marr arratin ...
 
Osht 1 sen qe shkon e vjen. E ti mos i shko mbrapa se o si hija s'mun e nxen
Haahaha une mbrapa si shkoj atij qe mka bo koken ndonjer jo me djali te botes te tjetres etj etj ?????
 
Haahaha une mbrapa si shkoj atij qe mka bo koken ndonjer jo me djali te botes te tjetres etj etj ?????

Cte them tani, nje aplauz per ty, apo te heqi kapelen dhe tshperndaj marlboro per shikuesit lool :p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.