Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Data 4 prill do të jetë dita më me fat e muajit prill. Qe përse!

centos

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 13, 2004
Mesazhe
39,819
luckiest-day-of-your-week-zodiac-sign-850x850-1-780x439.jpg

Prilli duket të jetë një periudhë intensive sipas yjeve dhe për më tepër ky muaj do të sjellë super-Hënën e parë të plotë të vitit


Megjithatë, sipas numerologjisë, data 4 prill 2021 do të jetë një nga ditët më me fat të muajit.


Çfarë është numri 4 në numerologji?

Katra ka të bëjë me qëndrueshmërinë dhe forcën. Ky është numri i stabilitetit, sigurisë dhe vendosjes së themeleve e bazave të forta. Mendoni se si një tavolinë apo karrige ka katër këmbë për të patur një bazë të fortë

– Ky është lloji i energjisë thelbësore dhe të ndërtuar mirë që gjeneron ky numër. Në numerologji, numri katër përfaqëson një vijë me bazë, diçka pragmatike dhe logjike.

Meqenëse magjia numerologjike e kësaj date dyfishon frekuencën e numrit katër (4/04), ne do të ndjejmë edhe më shumë nga energjia e këtij numri. Për më tepër, data do të na ndihmojë gjithashtu të prekim në frekuencën me fat universal, atë të numrit 8. Kjo sepse: 4+4=8.

Ky numër është numri i manifestimit, energjisë, ciklit dhe fuqisë.

8c8e4e32-ae2c-4d6b-83e7-2246f541cf55-getty-1308606130.jpg



Në një kontekst më spiritual, shumë njerëz besojnë edhe se numri “404” është “numër engjëlli” dhe tregon se ju keni mbështetje dhe inkurajim përgjatë rrugëtimi tuaj dhe nëse përballeni me një pengesë, “engjëjt janë të gatshëm t’ju ndihmojnë”.

Data 4 prill 2021 ndodh të jetë gjithashtu dhe e diela e Pashkëve, e cila korrespondon me temat e pranverës, rilindjes dhe fillimeve të reja.

Kjo e bën atë kohën perfekte për të manifestuar dhe mbledhur energji të freskëta në jetën tuaj, pavarësisht nga festat që festoni ose jo.

785-0-6065ab44a2d51.jpg
 
Po doli ndryshe me daten 5 te thej kockat?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.