Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

De Ligt komenton zërat që thonë se ai kërkoi pagë të majme tek PSG

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,918
PSG, Barcelona dhe Juventus ishin tri skuadrat që garuan për shërbimet e holandezit, dhe sigurisht, nga të tri këto, ishte PSG ajo që joshte me para.

Disa zëra thoshin se lojtari ka kërkuar pagë më të lartë sesa ajo e Kylian Mbappe për të kaluar në Paris, por De Ligt ka hedhur poshtë këto zëra.

“U mundova ta largojë vetën sa më shumë nga spekulimet, por aty ka gjithmonë diçka” ka thënë fillimisht De Ligt, transmeton lajmi.net.

“Mesazhi më i çmendur që kam lexuar ishte se unë nuk shkoj tek PSG për shkak të pagës dhe doja të fitoja më shumë sesa Mbappe. Non sens” ka shtuar qendër mbrojtësi.

“Paratë nuk luajnë ndonjë rrol për mua. Gjithkush që më njeh e di këtë” ishin fjalët e holandezit.

De Ligt u transferua tek Juventus për shumën e 75 milionë eurove, dhe do të fitojë rreth 12 milionë euro në sezon, përfshirë bonuset. /Lajmi.net/


Shkruar nga: taulantg
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.