Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dedikuar ndjenjes me te bukur ne kete bote, Dashurise...

Cdo 2 tema dashuria eshte gjithmone e pranishme sa me pak tema me shume dashuri do ishte me mire ?
 
Kur Dostojevski i shkruante të dashurës së tij, Marias:


“Në rrugën ku jeton ti, jetojnë nëntë gra më të bukura se ti, shtatë të tjera më të gjata se ti dhe nëntë me të shkurtra se ti. Është edhe një tjetër që më dashuron më shumë sesa ti.
Në punë është një grua që më buzëqesh gjithmonë, një tjetër më nxit të bisedoj me të, ndërkohë që kamarierja ma ëmbëlson çajin me mjaltë në vend të sheqerit. E megjithatë, unë të dua vetëm ty.”
Pasi u martuan, Maria manifestoi një përkushtim të rrallë ndaj të shoqit, duke duruar sëmundjen e tij, varfërinë, udhëtimet dhe mungesat.

Teksa dergjej në shtrat, Dostojevski i pëshpëriti në vesh:” Nuk të kam tradhtuar as edhe me mendime.”
 
Ndje ja me e bukur osht seksi me apo pa dashuri qoft kur vjen dakort me e bo ato 3 4 perisa e 5 minuta ska ndjenje me tbukur :p
 
Kur Dostojevski i shkruante të dashurës së tij, Marias:


“Në rrugën ku jeton ti, jetojnë nëntë gra më të bukura se ti, shtatë të tjera më të gjata se ti dhe nëntë me të shkurtra se ti. Është edhe një tjetër që më dashuron më shumë sesa ti.
Në punë është një grua që më buzëqesh gjithmonë, një tjetër më nxit të bisedoj me të, ndërkohë që kamarierja ma ëmbëlson çajin me mjaltë në vend të sheqerit. E megjithatë, unë të dua vetëm ty.”
Pasi u martuan, Maria manifestoi një përkushtim të rrallë ndaj të shoqit, duke duruar sëmundjen e tij, varfërinë, udhëtimet dhe mungesat.

Teksa dergjej në shtrat, Dostojevski i pëshpëriti në vesh:” Nuk të kam tradhtuar as edhe me mendime.”
Dua nje burre me emrin Fjodor, faleminderit?
 
Dua nje burre me emrin Fjodor, faleminderit?
E kam nje bro te pa pagezuar. :rolleyes:

Ecen ne te njejtat shina,edhe mbremjeve e shoh qe vallezon keshtu ,,,,


Kur e pyeta persene me tha se nga ditari Lori-ian kam nje frymezim sa i shoh te varfer Fjodora-Kafka e Shekspira :in


Ja marrsha t'ligat qe ma ka e penen e mprehte :)

Nqs te leviz ndonje muskul fytyre Lor nga kureshtja,edhe njera vetull te iku lart teksa lexon (folja Passionit ) ?
 
E kam nje bro te pa pagezuar. :rolleyes:

Ecen ne te njejtat shina,edhe mbremjeve e shoh qe vallezon keshtu ,,,,


Kur e pyeta persene me tha se nga ditari Lori-ian kam nje frymezim sa i shoh te varfer Fjodora-Kafka e Shekspira :in


Ja marrsha t'ligat qe ma ka e penen e mprehte :)

Nqs te leviz ndonje muskul fytyre Lor nga kureshtja,edhe njera vetull te iku lart teksa lexon (folja Passionit ) ?
???? Faleminderit????
 
Poeti Roberto Mussapi ne rrjetet sociale shprehet :L'amore e immenso come il mare:ma mentre il mare tutto può accogliere,nulla può penetrare nell'amore,altrettanto vasto ma inarrivabile. -
Dashuria eshte gjigande si deti:e nese nderkaq deti gjithcka mund ta permbledhe,kurrgje s'mund te penetroje te dashuria,gjithashtu po kaq e gjere dhe e paarritshme!
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.