• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dedikuar ndjenjes me te bukur ne kete bote, Dashurise...

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,866
Disa gjera ne jete Nuk Improvizohen
ndjenja te sinqerta provohen
Por ndjenja do fjale te embla e perkushtim
Nuk do fshehje e largim
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
14,017
Location
Tiranë
Ekzistojnë akoma dashuritë?🤦‍♀️
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,866
@Dorina krejt te behet mire se gjithcka rregullohet :D

 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,866
thnx
danke
grazzie
Efkaristo
mucos grazzias
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,866
Mos Vuaj merr hiquu dashuris se demton rend :D
Une vazhdoj ende me te vjeteren Se sjam Fake person :D e mendoj fjalen para se ta them dhe kujtja ja them
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,866
Ndoshta qaj për ty, mbështetur në ndonjë mur
Ndoshta pi aq shumë, sa këmbët s’do më mbajnë,
Lotët e mi e dashur, s’do t’i shohësh kurrë
Të rrosh m’ atë mendimin ‘’burrat jo nuk qajnë’’.

Ndoshta dhe përballemi diku në këtë botë
Mos prit që të gëzohem që erdhe e më gjete,
Dhe prap lotët e mi ti s’do t’i shohësh dot
se burrat qajnë më vete!

Do të them që jam i lumtur, i qeshur në çdo çast
Do t’flas për jetën time ashtu në maja-maja,
E mijëra herë të tjera të gjendeshin si ky rast
Me zor do të buzëqeshja e lotët do i mbaja!
 

E Ombla

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
149
Mosha
28
Ndoshta qaj për ty, mbështetur në ndonjë mur
Ndoshta pi aq shumë, sa këmbët s’do më mbajnë,
Lotët e mi e dashur, s’do t’i shohësh kurrë
Të rrosh m’ atë mendimin ‘’burrat jo nuk qajnë’’.

Ndoshta dhe përballemi diku në këtë botë
Mos prit që të gëzohem që erdhe e më gjete,
Dhe prap lotët e mi ti s’do t’i shohësh dot
se burrat qajnë më vete!

Do të them që jam i lumtur, i qeshur në çdo çast
Do t’flas për jetën time ashtu në maja-maja,
E mijëra herë të tjera të gjendeshin si ky rast
Me zor do të buzëqeshja e lotët do i mbaja!
Shum e bukur uroj mos te ma detikosh mua se besoj skam lenduar njeri
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,866
Kto vargje i kam per ty
Po po per ty qe po lexon
Lexoje me mendje jo me sy
Se si ndihesh kur dashuron..

Te duket sikur je ne enderr
E te ka humb realiteti
Ndjen cmendurisht per ate person
E sta ndie se cthote mileti

Te duket sikur je ne ne nji tren
I cili sdo te ndaloje kurre
E vertete ke mete pa men
Dashnia ta kA plas koken ne gure

Vec dicka do keshilloja
Femrat ne vecanti
Vleresoni cfare nji djale ben
Jo nga xhepat a ka pasuri

Kohe te qelbura kane ardh
Kohe m***
Sguxo tjerri me femer me dale
Se ta mer hajduti...

Dhe dicka si perfundim
Dashuria eshte sakrifice e perkushtim
Dhe per ty or shok
Mwndoji gjerat ndryshe se ashtj je gabim.
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,866
Ca pika shiu bien mbi qelq
Dhe une per ty sec ndjeva mall
Hyjme te dy ne 1 forum
Sa rralle jemi online sa rralle

Di qe ty te shkruaj tere embelsi
Sepse per ty po vuaj
Dhe pse jam ne largesi

Sdi se cfare ndodhi
A ndoshta dicka shkoi gabim
Por une di qe kam zemren tende
E ti normal ti ke shpirtin tim...

Sa veshteresi ketu ne kte rrjet
Sa shume kemi kaluar
Po ka rezistuar ndjenja gjithsesi
Ec deshmon se ne jemi dashuruar

Kam dhe shume gjera per te shkruar
Ndoshta me shume sec ti mendon
Por kam qejf ti them perballe @DILARA
SE GJUHEN DASHNISE PERBALLE ME MIRE E KUPTON
 
Last edited:

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,866
@Ai_Tipi puna e dashnise ne distance
Eshte si puna makines me benzin
Po si bere vargjme me largesi
Asaj per ty sja ndin
 
Top