• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Denimin qe do i jepje anetarit siper teje?:P:P

Status
Not open for further replies.

Dëbora

* דע את עצמך *
Anetar i Stafit
MODERATOR/E
Mesazhe
1,634
Ti dedikoje një poezi antarit/antares që ka për zemër ?
 

Dëbora

* דע את עצמך *
Anetar i Stafit
MODERATOR/E
Mesazhe
1,634
Te me dedikoje nje thenie qe me shkon??

Ndonjë ditë ndjehem më shumë luaneshë se sa femër.
Dhe, ende mësoj si të mos kërkoj falje për “egërsinë” time. ❤
 

Sole

💙
Kontributor/e
Mesazhe
35,977
Vendndodhja
diku!
Me na bo ndonje kafe?
 
Status
Not open for further replies.
Top