Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Deri në çfarë ore rrini pa gjumë?

Desiign

Www.radio-alba.net
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 23, 2017
Mesazhe
68
Pëlqime
372
Pikë
63
Mosha
32
Location
Italy
Une dikur rrija shume vone ,tani jo me!
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Claa

-
Staff member
MODERATOR
Regjistruar më
Feb 4, 2020
Mesazhe
11,475
Pëlqime
11,598
Pikë
113
Un naten e bej dite😀
 
Reactions: HIM

Miic^^^777

💣GaNgStAa💣
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 13, 2020
Mesazhe
1,048
Pëlqime
980
Pikë
113
4 5 dhe cohem n8 sikur me qen npun 😑
 

Nikoo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 23, 2020
Mesazhe
8,287
Pëlqime
5,145
Pikë
113
e shumta 5 e mengjesit kam fjet hahaha
 

Nikoo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 23, 2020
Mesazhe
8,287
Pëlqime
5,145
Pikë
113
mua gjumi me ka nxjerr jasht se i shkoja von aahah
 

Claa

-
Staff member
MODERATOR
Regjistruar më
Feb 4, 2020
Mesazhe
11,475
Pëlqime
11,598
Pikë
113
Un kur isha e vockel dmth 16 flija kur prindrit ikin pune ne mengjes dmth ne 6..
Flija deri ne 2te drekes, ngrihesha me rroba gjumi vrap te furra te merrja buk se mbyllej furra ne 2..🤣
 

Miic^^^777

💣GaNgStAa💣
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 13, 2020
Mesazhe
1,048
Pëlqime
980
Pikë
113
Un kur isha e vockel dmth 16 flija kur prindrit ikin pune ne mengjes dmth ne 6..
Flija deri ne 2te drekes, ngrihesha me rroba gjumi vrap te furra te merrja buk se mbyllej furra ne 2..🤣
I furr keni pas ne kalkidhiki e 😂
 

BlacK_OpiuM

DeAd 💀
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 3, 2020
Mesazhe
1,511
Pëlqime
1,283
Pikë
113
Mosha
16
Location
SHPIA😛
Maksimumi deri ne 1 se jm gjumashe 😏
BUt tash si ka fillu shkolla deri ne 11:30
 

Sole

Kontributor
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
19,776
Pëlqime
14,956
Pikë
113
Location
__
Der n 1 e 2
Po mrom mzu😛
 

Kosoovaarkaa

Dada police👮🏻‍♀️🤓
Kontributor
Regjistruar më
Jul 7, 2018
Mesazhe
9,004
Pëlqime
7,516
Pikë
113
Mosha
22
Veq kur mshti ylli me fjet😂😂
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top