Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dhe vjen një moment...

Dhe uluret ....dua bukeeeeee
 
Kupton dhe verteton se njerezit qe i ke neveri duhet ti mbash afer, per arsye se duke u folur mire, ata zbuten dhe ti sherohesh nga helmi dhe poshtersia e tyre🙌
 
Kupton dhe verteton se njerezit qe i ke neveri duhet ti mbash afer, per arsye se duke u folur mire, ata zbuten dhe ti sherohesh nga helmi dhe poshtersia e tyre🙌
Ke folur vertet shume bukur❤️
Dhe mua gjithmon me pelqen te lexoj ty❤️
Por mendoj se ka dhe njerz qe prap nuk zbuten
Si psh me ka ndodhur mua i kam fal dashuri mbeshtetje cdo gje atij personit sepse nuk i rrinte njeri afer dhe une perpiqesha te sillesha mire,ti falja me te miren time por ma mori per dobsi,me poshteroi ofendoi dhe me uli,prandaj ndonjeher behem pishman te sillem me njerz te till mire🤗
 
Ke folur vertet shume bukur❤️
Dhe mua gjithmon me pelqen te lexoj ty❤️
Por mendoj se ka dhe njerz qe prap nuk zbuten
Si psh me ka ndodhur mua i kam fal dashuri mbeshtetje cdo gje atij personit sepse nuk i rrinte njeri afer dhe une perpiqesha te sillesha mire,ti falja me te miren time por ma mori per dobsi,me poshteroi ofendoi dhe me uli,prandaj ndonjeher behem pishman te sillem me njerz te till mire🤗
Te gjitheve na ndodh zemerushe, por ne perpiqemi per me te miren, te perqafoj drit🤗🥰
 
Kur sheh rezultatet e durimit
 
Dhe vjen nje moment qe cdo gje e shumzon me zero!
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.