• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Dhe vjen nje moment...

Piano

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,721
Likes
1,115
Dhe baaaaamm mbyllet dera ne forum.

Nje pauze e rene.

Kjo tregon qe Senseo ka qene motorri,e promotori i ketij mediumi :) .

Une mendoj per ate zhurmen baaaaaammm ka arsye te forta.

:mad::cool::mad::mad::mad:
 

Piano

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,721
Likes
1,115
Na ka lene shum shije te hidhur ikja e saj
Ishalla ndrron mendje e kthehet prap!
Nuk e njoh aq sa te di per vendimin e saj,por nje gje eshte e sigurte.

Nqs do hyje pak,do hyje se e ndien obligim drejt atyre qe e respektonin,e do ike shpejt .

Per ikjen e shpejte ,arsyet s'me perkasin mua ti diskutoj. :)
 

Piano

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,721
Likes
1,115
Nxjerrin muskujt stafi,sa me tremben ne fshirjen e nje postimi. :)

I permbahen shume rregullores ,e u prish niveli e kualiteti i forumit nga nje postim. :thumbsdown:

Duar----trokitje per moderatorin qe u mundua .:oops:
 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,473
Likes
5,537
Location
Struge
Dhe vjen nje moment qe detyrohesh te marresh okulistin ne forum, just in case :p