Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dhoma e Rrëfimit!

Çomi

V.I.P😜
Nt2 V.I.P
Regjistruar më
Jan 24, 2020
Mesazhe
19,131
Ne dhomen e rrefimit: lejohen te gjtha shkronjat e mendimet, perpos atyre qe nuk jane te verteta. Shkurt ne menyre absolute nuk duhet te genjejme.
 
Big brother ka vendosur:
Sonte hapet zyrtarisht televotimi me ciftet e javes
3 muaj te mbyllur bashj
Mos mthuaj ?
Beje dy muj e gjys pls , ti bi finalja per 14 shkurt , me ate rast nje rruge e 3 pune , kurorezohemi fitues te big , festojme San Valentino edhe fejohemi se i bi 4 muj njohje , boll mo , ste pres me shume ???
 
Ndonjëherë ndodh pa e pritur, por kur ndodh largohemi me dhe pa arsye.
E bejme per te mbrojtur veten dhe vjen nje dite e kuptojme se kemi bere mire?
 
Para se te rrefehem duhet te bej dush te pi nje kafe e te filloj historine mbreme fjeta gjume sa embel shiu binte jashte e une flija si qingj
 
Miqësia është fjalë shumë e shtrenjtë dhe nuk i thuhet çdokujt!
Dashuria eshtë fjalë shume e shenjtë, nuk i jepet gjithkujt??
 
Skam.asgjë për të rrëfyer
Jam kristal?
 
  • Kiss
Reactions: .
@Llaqi o mekatar, hajde rrefehu! Trego se si ke hyre "fshehurazi" duke pare profilet e gocave te forumit. Trego se si i "mashtrove" ato me fjale te bukura ne PV!????
 
Prifti ku eshte ?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.