Dhunë ndaj nënës, pranga 32-vjeçarit në Bulqizë

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
MODERATOR
Mesazhe
2,398
Location
Tiranë
Një 32-vjeçar është arrestuar në Bulqizë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij.

Sipas policisë bëhet fjalë për “shtetasin V.S, arrestimi i të cilit u bë pasi në banesë për motive të dobëta, ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj nënës së tij”.

Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë Rrethit Gjyqësor Dibër për veprën penale “Dhunë në familje”.b.b/dita

Autori: Bora Basholli
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Top