Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dhurata

Do i kisha dhuru 48 tampona.....nga 4 tampona per cdo muj :p
 
Po me pelqen te bej dhurata .....njerezve te mi dhe njerezve qe e mendoj une qe ja vlejnë
 
IMG-20210607-WA0007.jpeg
Dhurata qe mka bo mrom lopa.
Lopa boni vic, vici u rrit dhe u shit ne treg dhe un kelltup hajvon.
 
Te bej me teper, me pelqen kur shoh tjeret happy. Nuk preferoj shume kur i marr se shumicen e rasteve nuk ja qellojn hic ?
 
me kan dhuru nje pandora kohet e fundit
por Me plq te bej
 
T'i dhurosh dikujt nje dhurate, eshte si t'i dhurosh nje plaçke pa pagese, duke qene se je nje dhurues i gjalle ne kete rast. Te shkembehen dhuratat, shtohet dashuria ndermjet atyre personave. T'i japesh dikujt nje dhurate, don te thote se po ja shpreh dashurine dhe respektin atij personi, deshiron ta forcosh ate lidhje, qofte shoqerore apo lidhje dashurie.
Personalisht, i dua shume dhuratat, edhe pse nuk kam marre n'jeten time aq. Por vet, bej dhurata ne takatin/mundesine time. Per mua, dhurata nuk nenkupton dicka materiale patjeter. Nganjehere edhe vizita eshte dhurate per mua, sepse po i dhuron atij personi nje pjese nga koha. Ta pershendesesh dike, eshte poashtu dhurate, sepse po e gezon, po e ben te ndjehet mire, i lumtur, i dashur, i respektuar etj.
 
Te bej dhurata, sidomos tek femijet jetim.
Dhe pse drita e syve u eshte fikur, une dhuroj drite prej shpirtit tim.
Dhurata s' kam mare kurre, veç ndonje liber per ditëlindje.
Te pershendes, teme e bukur!
 
Hello,,para se te hapesh nje teme shiko nese kjo teme egziston..dhe kjo teme egziston:)
Unë dje jam regjistruar dhe ç'më vjen në kokë e shkruaj, por nëse të bezdis tema e përsëritur mund ta fshini KONTRIBUTOR/E sepse unë nuk e di ku fshihet @Alea
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.