Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dhurata

Unë dje jam regjistruar dhe ç'më vjen në kokë e shkruaj, por nëse të bezdis tema e përsëritur mund ta fshini KONTRIBUTOR/E sepse unë nuk e di ku fshihet @Alea
Mire qe te vjen ide..por per punen e te fshimes eshte stafi jo un as ti :)
 
Më shumë bëj...
 
@EriUK flm per temat qe hap ...por shiko kur ekzistojne dhe kjo teme eshte ....
 
@EriUK flm per temat qe hap ...por shiko kur ekzistojne dhe kjo teme eshte ....
Më fal po më shkruajti dhe dikush tjetër për këtë problem,por mendoj se i shtohen vlerat kur ka pëlqime dhe komente, por unë nuk do kontrolloj të gjithë webin egziston ose jo. Të jetë dikush përgjegjës që të gjej mënyrën të mos lejohen dublikatet e Temave që pa e postuar.
@Lina
 
Më fal po më shkruajti dhe dikush tjetër për këtë problem,por mendoj se i shtohen vlerat kur ka pëlqime dhe komente, por unë nuk do kontrolloj të gjithë webin egziston ose jo. Të jetë dikush përgjegjës që të gjej mënyrën të mos lejohen dublikatet e Temave që pa e postuar.
@Lina

@EriUK te gjithe anetaret par se te nxjerrin një teme bejne një kerkim duke shkuar ate qe duan te hapin ....vlerat shtohen ...fm nga ju po jo tema te njejta ...
Ja nje pergjegjese si une te thote .....

Flm
 
Nuk jam tip dhuratash....sjam sh i ndjeshem edhe kur mjapin...
 
Temat u bashkuan kane te njejten kuptim

Tema : me pelqen te bej dhurata
 
Me plqn me shume te dhuroj sepse e ndjej kenaqsin me shume kur jap se sa marre
Dhe sa per a me kan dhuruar gje tn afer,ncuq jan njelz te ndyl po plesh vitin e li mbashe leshojn dolen??
 
Dje pranova nje dhurate nga nje mike qe jeton jashte vendlindjes
I dua dhuratat dhe m'pelqejne, sado te thjeshte te jene.
 
Me plqn me shume te dhuroj sepse e ndjej kenaqsin me shume kur jap se sa marre
Dhe sa per a me kan dhuruar gje tn afer,ncuq jan njelz te ndyl po plesh vitin e li mbashe leshojn dolen??
E njoh unë babagjyshin,
Shprehu çfarë dëshire ke për këtë vit të ri ?
 
Eh fjale boshe jan se e di qe prap baba do ma blej?
I çova 2 cop pro max 12 s ,se nuk ja di markat këtyre, tani muajin tjetër bahet si mhb, po ça fiton baba, në këtë mes për veç buzëqeshjea ??
 
I çova 2 cop pro max 12 s ,se nuk ja di markat këtyre, tani muajin tjetër bahet si mhb, po ça fiton baba, në këtë mes për veç buzëqeshjea ??
E lele fale fuaj babagjyshit nje pako haribo me shije qershije do 100 lek te reja nk e lodh shume se jam njeri i mire?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.