• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Disa ide si te ndryshojme banerat e emrave ne forum.

CIBOX

value = "{} the xengent
Contributor
Mesazhe
51
32585


Code:
/* XenForo User Banner,Ranks
*******************************************/
.netr0n,
.userBanner--staff {
  color: rgba(255, 255, 255,0.8);
  border-radius: 2px;
  display: inline-block;
  position: relative;
  font-size: 90%;
  padding: 0 5px 0 32px;
  cursor: pointer;
  font-size: 80%;
  font-weight: normal;
  text-align: right;

    &:before {
    background:rgba(0, 0, 0,0.2) none repeat scroll 0 0;
    position: absolute;
    border-top-right-radius: 10px;
    border-bottom-right-radius: 10px;
    border-right: 1px solid #fff;
    top: 0;
    bottom: 0;
    left: 0;
    padding:0px 4px 0px 4px;
    min-width: 20px;
    font-family: FontAwesome;
    font-size: 100%;
    text-align: center;

    }
}

.userBanner.userBanner--staff {
 background: rgb(214, 92, 92) none repeat scroll 0 0;
 border: medium none;
 color: rgba(255, 255, 255, 0.8);
 }

.userBanner--staff {
  background: #D65C5C;

  &:before {
    content: "\f005";
    }
  }

.netr0n, {
  background-color: rgb(206, 30, 30);

  &:before {
    content: "\f006\f006\f006";
    }
}
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
Top