• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Disa rreshta te kenges qe po e ndegjoni

Liber8

A pretty face can never trick me
ANETAR ✓
Mesazhe
6,230
I wanna hold you so...
Someday
I'm gonna dive in your eyes...
Deep cast
And I wanna please you so...
Please stay
And I won't lead you...
FARAWAY
 

Babydoll

U Mbyll për arsye teknike
Mesazhe
1,944
Vendndodhja
bota e çudirave
This world can hurt you
It cuts you deep and leaves a scar
Things fall apart, but nothing breaks like a heart

And nothing breaks like a heart
I heard you on the phone last night
We live and die by pretty lies
You know it, oh, we both know it
These silver bullet cigarettes
This burning house, there's nothing left
It's smoking, we both know it
We got all night to fall in love
But just like that we fall apart
We're broken, we're broken
 

Liber8

A pretty face can never trick me
ANETAR ✓
Mesazhe
6,230
Everywhere I'm lookin' now
I'm surrounded by your embrace
Baby, I can see your halo
You know you're my savin' grace
You're everything I need and more
It's written all over your face
Baby, I can feel your halo
Pray it won't fade away
 

Liber8

A pretty face can never trick me
ANETAR ✓
Mesazhe
6,230
When you love someone, you'll do anything
You'll do all the crazy things, that you can't explain
 

Liber8

A pretty face can never trick me
ANETAR ✓
Mesazhe
6,230
me çdo te puthur ti mi ul vitet
me kthen ne moshen qe ke ti
 

Dëbora

ᦔꫀ ꪀꪮ᥇𝓲𝘴 ᠻꪖ᥇ꪗꪶꪖ ꪀꪖ𝘳𝘳ꪖ𝓽ꪗ𝘳
ANETAR ✓
Mesazhe
5,683
Oh, how heavy is his thought
In a half an hour or so
It crushed the floor
And smashed the man's soul
 

Itss_Girl

😈
Nt2 Kontributor/e
Mesazhe
25,767
Vendndodhja
Ste InteresO
Nuk ka sekonde qe frymarrjen s'ma ndal
Nuk ka minute qe nuk dua te vdes
Jo nuk ka ore qe nuk tretem ne mall
Jo nuk ka dite qe dorezohem ta pres
Dhe nuk ka nate qe ne enderr s'me merr
Nuk ka jave qe ndergjegja s'me vret
Nuk ka muaj, nuk ka stine
Nuk ka vit jo, shekull, JETE


Mendja ime arratiset
Neper vendet qe nuk shkela me ty
Zemra si nje ore kurdiset
Dhe ndalon sa here qe ti s'je aty
Jam lodhur nga vetja, jam lodhur nga kjo dreq agoni
Jam vyshkur nga etja, per syte e saj
 

Itss_Girl

😈
Nt2 Kontributor/e
Mesazhe
25,767
Vendndodhja
Ste InteresO
Cause I want you
I want you
There's nothing else I want

'Cause I want you
I want you
And you're the only thing I want


It's you
It's always you
If I'm ever gonna fall in love
I know it's gon' be you


It's you
It's always you
Met a lot of people
But nobody feels like you
 

Anonymous

☣️☣️🖤🖤☣️☣️
Anetar i Stafit
N2t Mod
Mesazhe
27,084
Vendndodhja
Tirana
Nëse nuk kisha dasht une
Na dy S’ishim njoft
Per ty i pata do tekste
Nuk i dhash se kish shum n'to
Tripi jon ke shum ma thell
E jo veq dy shok!
 

Liber8

A pretty face can never trick me
ANETAR ✓
Mesazhe
6,230
I'm melting with love and filled with passion
I cant give you up, no matter what, you are in front of my eyes
And I cant handle the days
And no word can describe my love
And every night and when I sleep, you are in front of my eyes
 

Lawyergirl

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
763
Kur ishim bashk ne sishim normal
Midis qytetit cift ideal
Fundin e dija si kish me dal
Tani hec n kom dale-ngadal
Se m bojshe noze noze
Demek xheloze-loze
 

Liber8

A pretty face can never trick me
ANETAR ✓
Mesazhe
6,230
Zemer mdoket qe kurr nuk tkom kallzu
kur ti je afer meje cka bohet mrena n'muu
si me marr ni xho t'eger me zbut
ti ma qetson shpirtin e mi permison t'rrut
Cka o kjo..faqe qe pe ni
a e di se une nuk jom msu
me pa jeten si magjiii
Kur e shoh Diellin tu rrezu edhe Akulli po nxehet
per momentin qe sje ktu
bota jeme thehet
 

Liber8

A pretty face can never trick me
ANETAR ✓
Mesazhe
6,230
Ton' këto vështirësi, sa peshojnë e di
Jom kon' unë si ti, pa fuqi jom ni
Jom m'shel mrena, veç unë edhe menja jem
 
Top